8 ابرقهرمان خنده دار

 

8 ابرقهرمان خنده دار -آنهایی که چند ماه اولیه سال 2019 را در انتظار فیلم شزم بودند، ناامید نشدند. در این فیلم شاهد این واقعیت بودیم که برای نقل یک داستان ابرقهرمانی نیاز نیست که به ابعاد تاریک پرداخته شود. برای طرفداران کمیک گاهی اوقات لذتبخش است که در بخش آرام تر دنیای کمیک قدم بردارند. دنیای کمیک پر است از داستان هایی که در آن ابرقهرمان ها دنیا را نجات می دهند چه بصورت جدی، چه طنزآمیز و چه به شکلی هجوآلود. این قهرمان ها گاهی اوقات با استفاده از حس طنز خود به مبارزه پلیدی می روند.

8 حرفه ای
هنوز مطمئن نیستیم که آیا قرار است فیلمی بر اساس این شخصیت خنده دار کمیک های ایمیج ساخته شود یا نه. ولی این مسئله از جذابیت های این شخصیت کم نمی کند. وقتی یکی از مشاهده گران و نگهبانان آسمانی تصمیم می گیرد که خوبی انسان ها را آزمایش کند، زنی نابهنجار و بددهن را انتخاب می کند و قدرت های فراطبیعی به او می دهد. متأسفانه این زن بچه ای دارد که باید بزرگ کند و خیلی کارهای مهمتر از نجات دنیا! این داستان تنها یک بار ارائه شد و می شود آن را در یک ساعت تمام کرد و خود را زیاد جدی مطرح نکرده است. البته باید گفت که ایم کتاب مناسب افرادی که با کلاس و جدی به کمیک ها نگاه می کنند نیست چون قرار است خیلی چیزها به باد شوخی گرفته شوند. غیر از محتوای مناسب بزرگسالان، در این کمیک شاهد نکات انتقادی گاه و بیگاهی هستیم که در دنیای کمیک چیز جدیدی نیست.

 

7 دختر سنجابی
دختر سنجابی همانقدر رقی القلب است که خود کمیک ها (البته بخش عمده ای از آنها!). ماورین گرین (Maureen Green) در طول روز یک دانش آموز است و شب ها به یک قهرمان شش لول بند تبدیل می شود! و آنقدر جذاب است که به یکی از شخصیت های اصلی مارول تبدیل شود. قدرت های سنجابی او از یک گزینه مناسب برای کمک به انتقام جویان ساخته است. البته این شخصیت وقت زیادی صرف دوستان مؤنث خود و سرگرمی های دخترانه می کند. این همه باعث فان بودن این شخصیت می شود. این شخصیت سرگرم کننده است ولی هیچوقت شما را لب پرتگاه نکه نمی دارد. او شما را از ته دل می خنداند. خنده ای معصوم و بی حاشیه و بدور از جدیت های مرسوم در دنیای مارول.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *