مقالات کمیک

۹ سری پرفروش کمیک تمام دوران

پرفروش ترین کمیک های تمام دوران کدام ها بوده اند. پاسخ به این سؤال می تواند متعجبتان کند…

کتاب های کمیک بسیار مهم هستند. نه تنها تأثیر آنها را می توان در رسانه های مختلف دید، بلکه باید گفت که آنها توانسته اند توجه خوانندگان را بمدت حدود یک قرن به خود جلب کنند. و با وجود پیش بینی هایی که همه ساله مبنی بر مرگ این صنعت به گوش می رسد، کمیک ها هنوز پرطرفدار هستند. دی سی و مارول طرفداران سینه چاکی در سراسر دنیا دارند که هر ماه آنها را برای خرید سری های محبوب خود ترغیب می کنند. 
صحبت از سری های محبوب ممکن است در ذهن بعضی از ما این سؤال را مطرح کند که خوب، این سری ها کدام ها هستند که طرفداران را مانند آهنربا به سمت خود می کشانند؟ البته در این بین اعداد ممکن است کمی باعث سوء برداشت شوند. چون آمار و ارقام به خودی خود قادر نیستند بیانگر کل داستان باشند. چون یک شماره از یک کمیک می تواند میلیون ها جلد فروش کند، ولی شماره های بعدی به چنین رکوردی حتی نزدیک هم نشوند.
البته تداوم در انتشار در این بین نقشی اساسی ایفا می کند. پس جای تعجب نیست اگر بگوییم که کمیک هایی که از دهه ۱۹۳۰ و ۱۹۴۰ انتشار آنها متوقف نشده است، جایگاهی ویژه در این لیست به خود اختصاص داده اند. 
این مقاله تنها در مورد میزان فروش نیست، بلکه بیشتر در مورد گرایش تغییراتی است که در این صنعت شاهدش بوده ایم. جالب است بدانیم کدام عناوین بیشترین رشد را داشته اند، مدت زمان محبوبیت آنها زیاد مهم نیست. 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10برگهٔ بعدی
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا