سینما

۴۰ فیلم برتر نتفلیکس که احتمالاً تا به حال ندیده اید

همانطور که شاید تا به حال متوجه شدید، بسیاری از سرویس های استریم فیلم سعی می کنند فیلم هایی را تبلیغ کنند که اسم و رسمی برای خود به پا کرده اند و همه آنها را دیده اند. بله، پالپ فیکشن (Pulp Fiction) و بلک پنتر (Black Panther) در نتفلیکس هم پیدا می شوند. می توانید همین الان آنها را ببینید.
ولی اگر بدنبال چیز جدیدی هستید چطور؟ اگر بخواهید فیلم بزرگی را ببینید که تا به حال از آن چیزی نشنیده اید، چطور؟ پس این لیست مناسب شماست. در اینجا لیستی از مهمترین عناوینی قرار داده شده اند که در زمان اکران اکران سراسری نشده اند و در بین عناوین بزرگتر و پرسروصدا تر فرصت خودنمایی نداشته اند. در این لیست فیلم بدی گنجانده نشده و امید آن می رود که حداقل تعدادی از آنها را ندیده باشید و از دیدن آنها لذت ببرید.

۱ شش بالن (۶ Balloon)
ابی استار یکی از ستاره های برود سیتی (Broad City) در داستانی از مارژا لوییس رایان (Marja-Lewis Ryan) که درونمایه ای در زمینه اعتیاد دارد، اثبات می کند که می تواند مانند کمدی از عهده درام هم بربیاید.جیکبسون نقش کیتی را بازی می کند که خواهر سث با بازیگری دیو فرنکو (Dave Franco) است و بهترین بازی دوران بازیگری اش را ارائه داده است. ست یک معتاد به هرویین است و در نقطه ای قرار دارد که کیتی او را قبلاً در آن دیده است، در لبه بازگشت به وضعیتاعتیاد مجدد. این فیلم یکی از بهترین فیلم هایی است که به تأثیرات مخرب اعتیاد نه تنها بر زندگی افراد معتاد، بلکه تخریب زندگی افرادی که دوست دارند، می پردازد. نتفلیکس در معرفی فیلم های اورجینال خود خیلی ضعیف عمل می کند. و یککی از آن موارد این فیلم است که بعد از معرفی اش در سال ۲۰۱۸ در افتتاحیه SXSW به آن پرداخته نشد و قبل از اتمام فستیوال به این سرویس راه پیدا کرد و بزودی فراموش شد.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20برگهٔ بعدی
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا