مقالات کمیک

۱۱ شخصیت زن که نقش ابرقهرمان های مرد خود را برعهده گرفتند

در سالن اچ کامیک کان که در هفته گذشته شاهد برگزاری مراسم معرفی و دیدار هنرمندان با علاقمندان بودیم، کوین فایگی مشخص کرد که در فاز چهارم فیلم های دنیای سینمایی مارول شاهد حضور جین فاستر (ثور) خواهیم بود. همچنین او اعلام کرد که کیت بیشاپ هاکای دوم در کنار استادش کلینت بارتون قرار گرفت تا زمینه ساز ظهور هاکای دیگری باشد که اینبار زن است.

ولی آنها اولین ابرقهرمانانی نیستند که نقش قهرمانان مرد قبل از خود را می پذیرند و خود به سمبل های قهرمانی تبدیل می شوند. با توجه به این موضوع در این مقاله ۱۱ نمونه از مهمترین مثال هایی را تقدیم مخاطبان می کنیم که از بهترین موارد پذیرفتن نقش ابرقهرمان مرد توسط زنان به  حساب می آیند.
۱ Doctor Fate
دکتر فیث یکی از ابرقهرمانانی است که نیروی جادویی خود را از یک شیء می گیرد و در مورد او کلاه خود Nabu است که یک جادوگر مصر باستان بوده که در گذشته زندگی می کرده است. چندین قهرمان زن با به سر گذاشتن این کلاه خود به دکتر فیت تبدیل شده اند از جمله Inza Nelson همسر Kent Nelson که فیث اصلی به شمار می رفت.
همچنین گروه دو نفری زن و شوهری اریک و لیندا هم بودند که معمولاً در قالب یک شخصیت زن بنام دکتر فیت ظاهر می شدند. آنها حتی مدتی کوتاه در گروه عدالت هم حضور داشتند.
1 2 3 4 5 6برگهٔ بعدی
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا