10 وبتون برتر
10 وبتون برتر با درونمایه ماورایی کدام ها هستند؟

امروزه وبتون های بسیاری را می توانید پیدا کنید که به داستان های ماورایی می پردازند. ولی بهترین آنها کدامند؟
مرگ و خونریزی تنها فاکتورهایی نیستند که در داستان های ماورایی می توان تجربه کرد. ارواح، موجودات بیگانه، شیاطین و عوامل ترسناک دیگر گاه و بیگاه خود را در این داستان ها به ما می نمایانند. اپلیکیشن وبتون داستان های واروایی بسیای دارد که خیلی مورد توجه مخاطبانش هستندو فقط باید حواس خوانندگان به این موضوع باشد که خواندن این داستان ها در شرایطی که آرامش روحی دارند می تواند برای آنها لذت بخش باشد، وگرنه بیش از حد تحت تأثیر این داستان ها قرار خواهند گرفت. این داستان ها با شما خواهند ماند!

10 The Red King
ایوان فرد متفاوت خانواده است که ساز خود را می زند. به جای گوش دادن به حرف های پدرش و دنبال کردن مسیر پدرش، او وقت خود را صرف مهمانی و عیش و نوش می کند. همین موضوع باعث زیاد شدن استرس در خانه شده است. وقتی ایوان متوجه می شود که تحمل پذیرش این مسائل را ندارد، به یکی از موجودات ماورایی کمک می کند تا چیزی را بدزدد که نتیجه آن نابودی خانواده ایوان خواهد بود.
این وبتون 35 قسمت دارد و کارهایی که ایوان در قسمت اول انجام می دهد چنان عجیب هستند که خواننده را تا پایان ماجرا با خود همراه خواهند کرد.

9 Under Prin

جین به عنوان یک ستاره موسیقی راک زندگی ایده آل خود را دارد وبا پسر خود میریا زندگی می کند که شباهت زیادی به خودش دارد. هیچکس نمی داند که او یک شیطان افسانه ای است بنام لرد پردین (Lord Perdien) که هدفش حفظ ظاهر به همین شکل است. همه چیز به خوبی پیش می رود تا جایی که راز او فاش می شود و پسرش در جریان رازهایی قرار می گیرد که جین می خواهد مخفی بماند.
جین می داند که برای حفظ امنیت فرزندش چه کارهایی باید بکند، حتی اگر به بهای جدال تا پای مرگ باشد. این داستان یک سری کامل را دربرمی گیرد که 320 قسمت آن آماده بلعیده شدن توسط خوانندگانی است که عطش خواندن دارند.

8 My Boo

این مجموعه مشتمل بر داستان های روزانه است که تنها بر روی دستگاه های موبایل می توان ان را خواند. داستان های روزانه به این معنی است که هر روز می توان یک یا دو داستان از مجموعه را خواند. پس نمی توان همه داستان ها را به یکباره خواند. همین آهستگی در خواندن هم می تواند عاملی جذاب به حساب بیاید.
این داستان زندگی یوری سو (Yori So) است که می تواند ارواح را ببیند. او به خانه ای نقل مکان می کند که توسط روح یک مرد جوان تسخیر شده است. بعد از اینکه مدتی آن را انکار می کند متوجه می شود که آن روح هم او را می بیند و تصمیم می گیرند تا در کنار هم زندگی کنند.

7 Lalin’s Curse

دیوید پسر نوجوانی است که همیشه به مسائل ماورایی باور داشته است. او بدنبال رویدادهایی است که شب ها اتفاق می افتند و یک شب یکی از آنها را کشف می کند. بعد از تماشای ستارگان به همراه سگش، یک دوربین پیدا می کند که دور انداخته شده است. خواننده داستان می داند که این دوربین به زنی تعلق داشته که نمایشی بنام Cuarta Dimension را فیلمبرداری می کرده است. حین فیلمبرداری این زن متوجه می شود که چیزی یا کی در تعقیب اوست.
داستان نفرین لالین در پایان فصل 1 و در ماه مارچ سال 2020 دچار وقفه شد، ولی نویسنده داستان طی یادداشتی به خوانندگان این اطمینان را داد که فصل دوم را هم خواهد نوشت.

6 Rise from Ashes

در دنیای داستانی “خیزش از خاکستر” مرده ها و زنده ها در کنار هم زندگی می کنند. در این دنیا مدیوم های قدرتمندی بنام کلاغ های سرخ (Red Crows) وجود دارد که به این زندگی نظارت می کنند. بعد زا صد سال زندگی منظم و توأم با هارمونی تهدیدی این آرامش را به هم می زند. یکی از ارواح ترجیح می دهد تا به تنهایی زندگی کند و در آرامش خود شکار کند، ولی شاید این برای آنها تقدیر نشده باشد.
خیزش از خاکستر یک وبتون تاریخی است که در اوایل قرن بیستم اتفاق می افتد. این داستان هر چهارشنبه آپدیت می شود و در حال حاضر فصل دوم آن به خوانندگان ارائه می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *