مقالات کمیک

۱۰ دلیل برتری گروه ایکس من بر انتقام جویان

پس از عدم موفقیتی که فیلم ققنوس سیاه به عنوان آخرین پروژه سینمایی ایکس من در کمپانی فاکس بدست آورد و اینکه این عدم موفقیت پس از فروش سرسام آور انتقام جویان: پایان بازی اتفاق افتاد شاید بد نباشد مروری داشته باشیم بر پرونده این دو گروه. در واقع در این مقاله قصد داریم به برتری های گروه ایکس من بپردازیم و عوامل موفقیت آنها را بار دیگر مرور کنیم. اگرچه انتقام جویان را قدرتمندترین ابرقهرمانان زمین می خوانند ولی به نظر می رسد که این لقب بیشتر شایسته گروه ایکس من ها باشد.

اگر ده سال پیش از طرفداران انتقام جویان  در مورد گروه مورد علاقه شان می پرسیدید، شاید شانه بالا می انداختند و نظر چندانی نداشتند. البته این قبل از ظهور پدیده سینمایی اونجرز بود که با سروصدای زیاد و جلوه های ویژه خیره کننده همه را مسحور خود کرد. آنچه در این مقاله خواهید خواند بیشتر بر اساس مطالبی است که در کمیک ها شاهدش بودیم و سرگذشت شخصیت های آن. این درست است که همواره گروه هایی از انتقام جویان بوده اند که طرفداران کمیک را به خود جلب کرده بودند ولی به نظر می رسید که بمدت طولانی زیر سایه قهرمانان گروه ایکس من بودند. در زمانی که ستاره های ایکس من در سریال های تلویزیونی بازی های ویدئویی و فیلم های سینمایی می درخشیدند، انتقام جویان در حاشیه بودند. ولی همانطور که می دانیم هیچ شرایطی برای همیشه پابرجا نمی ماند.
و همینطور شد. وضعیت به نفع انتقام جویان تغییر یافت. در مورد ایکس من باید بگوییم که کیفیت خود و تداوم خود را مدیون مفهوم واقعی تیم است. هر جایی که مسئله ای اتفاق بیفتد که امکان تهدید وحدت رویه تیم ایکس من را در پی داشته باشد، اعضای آن با تعهد بیشتر در صدد رفع آن مشکل برمی آیند و گویا این عنصری است جوهری در شکل گیری این گروه قدرتمند.
شاید موضوع پیکربندی، برجسته سازی یا زیبایی شناسانه در میان باشد. هر چه هست دلایلی برای گروه ایکس من وجود دارند که به آنها جلوه ای دیگر می بخشند. در اینجا ۱۰ دلیلی که به نظر برجسته تر می رسند بیان می کنیم.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11برگهٔ بعدی
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا