کمیک فارسی

کمیک استریپ spawn (با ترجمه اختصاصی فارسی)

اسپاون یکی از شخصیت های ضدقهرمانی است که توسط شرکت Image Comics معرفی شده و داستان دنباله دار آن بصورت ماهیانه منتشر می شود. تاد مک فارلین خالق این شخصیت است که در سال ۱۹۹۲ متولد شد. اسپاون در رده بندی لیست ۲۰۰ کمیک برتر نشریه wizard مقام ۶۰ام را به خود اختصاص داد و در لیست مجله Empire توانست رتبه ۵۰ و در لیست ۱۰۰ کمیک برتر تمام دوران که توسط نشریه IGN منتشر شد توانست از بین ۱۰۰ عنوان برتر رتبه ۳۶ را از آن خود کند.

این سری از کمیک ها الهام بخش یک سری دیگر از داستان های مصور شد که از آن جمله می توان به آنجلا، نفرین اسپاون، سم و توئیچ و مانگای ژاپنی سایه اسپاون اشاره کرد. در سال ۱۹۹۷ فیلمی بر پایه این کمیک ساخته شد و بین سالهای ۱۹۹۷ تا ۱۹۹۹ سریال انیمیشن آن توسط کمپانی HBO ارائه شد که شخصیت های آنها از طرف سازندگان اسباب بازی مورد تقلید قرار گرفتند و مورد توجه عموم بودند. در سریال ها و مجموعه های مختلف به این شخصیت اشاراتی شده است.

خاستگاه

آلبرت فرانسیس سیمونز که یکی از کارآزموده ترین افسران نیروی دریایی آمریکاست در جریان سوء قصد به رئیس جمهور ایالات متحده و در تلاش برای نجات او مورد اصابت گلوله قرار می گیرد. پس از آن سیمونز ارتقاء رتبه می گیرد و از طرف یک بخش فوق سری آژانس اطلاعاتی ایالات متحده به منظور انجام عملیات های فوق سری به خدمت فراخوانده می شود. در این کار است که جنبه های اخلاقی کار خود و CIA ذهن او را به خود مشغول می کند.

جیسون وین (Jason Wynn) بروس استنسون را استخدام می کند تا سیمونز را حذف کند. در درگیری ای جهنم وار سیمونز کشته می شود و روح او راهی جهنم می شود. چون او دانسته در زمان خدمت در CIA افراد بی گناهی را کشته است.

اسپاون با موجودی پلید به نام مالبولجا (Malebolgia) عهد می بندد تا در ازای دیدار همسرش واندا روح خود را به او واگذار کند. ولی وقتی سیمونز به دنیای انسان ها باز می گردد ۵ سال گذشته است و او به موجودی شیطانی تغییر شکل داده است که خاطره کمی از زندگی پیشین خود دارد. پس از بازیابی خاطراتش سعی می کند همسرش را پیدا کند. در این بین متوجه می شود که مسائل بسیاری تغییر کرده اند و بازگشت او جز عذابی ابدی برای او نداشته است…

در این بخش از سایت سعی می شود داستان های اسپاون بصورت ترجمه شده در اختیار مخاطبان عزیز قرار گیرد.

 

دانلود قسمت اول کمیک استریپ spawn با ترجمه اختصاصی فارسی (عهد اهریمنی)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21برگهٔ بعدی
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا