سینما

ماوراء الطبیعه: جرد پادالکی با ارسال ویدئویی احساسی خداحافظی کرد

بازیگر سریال ماوراء الطبیعه (Supernatural) با اشتراک ویدئویی احساسی قبل از پخش قسمت پایانی از نقش خود و سم وینچستر (Sam Winchester) خداحافظی کرد.
پادالکی در این ویدئو اینطور گفت: اگر بخوام از کلمات با ملایمت استفاده کنم، باید بگم سال سختی بود. امسال با سردرگمی و تقلا بمباران شدیم. اپیدمی جهانی و بلایای طبیعی و درام های سیاسی همه چیزهایی بودند که زندگی نرمال رو از ما گرفتند. در بین این همه اتفاقات، من تلاش کردم تمرکزم روی سلامت ذهنی خودم باشه و خودم باشم. چون به خودم مربوطه که خودم باشم و چطور با شرایط روبرو بشم، نه شرایط موجود. خداحافظی کردن با شخصیت و سریالی که برام خیلی مهمه خیلی سخته.
این بازیگر در ادامه چنین گفت: اشتیاق من به اینکه بدونم بعد از این نمایش تلویزیونی چه کسی خواهم بود دلیلی است برای اینکه به خودم یادآوری کنم که این منم که خودم رو تعریف می کنم. همونطور که شما خودتون رو تعریف می کنید! نه شغل هایی که داشتید و خواهید داشت، نه کامنت های آنلاین (خوب و بد) که از مردم دریافت می کنید که شما رو نمی شناسند. این اون نیروی وحشی و سرکش درونی شما (که بعضی وقت ها چهره کریهش رو نشون می ده) نیست که شما رو تعریف می کنه. تنها شما قدرت اینو دارید که مشخص می کنید می خواهید چه کسی باشید و چطور باید در مسیرش قدم بردارید. پس خودتون، خودتون را تعریف کنید.
پادالکی که که بعد از پایان سریال “ماوراء الطبیعه” دوست خود سم وینچستر را در کنار خود نخواهد دید، می خواهد مسئولیت گام های بعدی در زندگی اش را برعهده بگیرد. در این مسیر او تصمیم گرفت این جمله را به خود بگوید: “این تویی که خودتو تعریف می کنی”. او تصمیم دارد این پیام را به همه منتقل کند. پس تصمیم گرفته تی شرت هایی را بفروشد که این پیام را بر روی خود دارند. عواید مادی حاصل از این فروش به سازمان های Dream Big و spcaLA پرداخت خواهد شد. پادالکی در پایان این ویدئو و هفت قسمت مانده به پایان این سریال، با ادای احترام به شخصیت خود در این سریال پیام خود را به اتمام رساند.
فصل پایانی سریال ماوراء الطبیعه در ژانویه امسال از ماه ژانویه آغاز شد و تولید آن بخاطر شیوع ویروس کوید ۱۹ متوقف شد. قسمت پایانی که در تاریخ ۲۳ ماه مارس به نمایش درآمد مخاطبان را کاملاً سردرگم کرد. در این قسمت پسر لوسیفر، جک (الکساندر کالورت) مأموریت خود برای کشتن خدا (راب بندیکت) را شروع کرد و برادران وینچستر تصمیم گرفتند از متحد خود که فرشته ای بود بنام کستیل (Castiel) پیشی بگیرند. از ماه آگوست با رعایت پروتکل های بهداشتی تولید ۷ قسمت باقیمانده این سریال از سر گرفته شد. از آن تاریخ به بعد بازیگران و عوامل این سریال به اشکال مختلف علاقمندی و قدردانی خود را بخاطر شانس حضور در این سریال بیان کرده اند و پادالکی در مورد چند نکته از مواردی که اتفاق خواهد افتاد، نکاتی را غیر مستقیم به مخاطبان ارائه داده است.
این سریال که پخش آن از سال ۲۰۰۵ آغاز شده است، به عنوان بلندترین سریال فانتزی-علمی تخیلی در تاریخ تلویزیون آمریکا معرفی شده است.
قسمت های پایانی این سریال از تاریخ ۸ اکتبر امسال با حضور جرد پادالکی، جنسن اکلیس، میشا کالینز و الکساندر کلورت از شبکه CW پخش خواهند شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا