مقالات کمیک

قدرتمندترین شخصیت های مارول که هنوز وارد دنیای سینمایی مارول نشده اند

شخصیت های بزرگ تر و قدرتمندتری هستند که می توانستند خیلی زودتر وارد دنیای سینمایی مارل شوند. در اینجا ده شخصیت قدرتمند معرفی می شودن که طرفداران مارول بیش از شخصیت های دیگر انتظار حضورشان بر روی پرده نقره ای را می کشند.
مارول در آغاز فعالیت خود با نقطه ضعف بزرگی روبرو شد. آنها امتیاز استفاده از خیلی از شخصیت های کمیک را نداشتند. در جاهایی که مجوز استفاده از شخصیت ها را داشتند، کارهای خوب ارائه شدند.فیلم های آیرون من، کاپیتان آمریکا و ثور از این دست آثار هستند.
در سال ۲۰۲۰ همه چیز برای مارول باشکوه تر رقم خورد. اگرچه دنیای سینمایی مارول آیرون من و کاپیتان آمریکا را از دست داد، تعداد زیادی از شخصیت ها هستند که آمادگی ورود به این کوره داغ را دارند. این به آن معنی است ابرقهرمان های بزرگتر و قئرتمندتری هستند که می توانند وارد سینما شوند.

۱۰ سیلور سرفر
سیلور سرفر (Silver Surfer) یکی از قدرتمندترین شخصیت های مارول است. با این وجود دنیای سینمایی نتوانست از آن استفاده کند، چون حقوق استفاده از آن در اختیار کمپانی فاکس بود. کمپانی فاکس حقوق بهره برداری از شخصیت های سیلورسرفر و چهار شگفت انگیز را مدت ها پیش از مارول خریداری کرده بود.
سیلور سرفر در داستان چهارشگفت انگیز: ظهور سیلور سرفر دیده شد ولی در دنیای سینمایی مارول هرگز شاهد حضور او نبودیم. با وجه به محبوبیت زیادی که سیلور سرفر در دنیای کمیک دارد، می توان انتظار داشت که خیلی زود شاهد حضور این شخصیت بر روی پرده نقره ای باشیم. البته این احتمال وجود دارد که سیلور سرفر به تنهایی وارد عرصه سینما نشود.

۹ گالاکتوس
وقتی ثانوس برای اولین بار در دنیای سینمایی حاضر شد تهدیدی بزرگ برای زمین محسوب می شد و نبرد آن علیه انتقام جویان در سری فیلم های انتقام جویان تا حدی پیش رفت که باعث حذف دو شخصیت اصلی از جمع ابرقهرمانان شد. با این وجود ثانوس بزرگترین تهدید برای جهان محسوب نمی شود.
اگرچه فاکس تلاش کرد تا در فیلم چهار شگفت انگیز: ظهور سیلور سرفر از حضور گالاکتوس استفاده کند، ولی این اتفاق نیفتاد. دنیای سینمایی مارول اثبات کرده است که از برداشتن قدم های بزرگ ترسی ندارد و شاید وقت آن فرارسیده است که بلعنده دنیاها در سینما ظاهر شود.

۸ پروفسور ایکس
حضور مردان ایکس در سینما به پیش از فعالیت های دنیای سینمایی مارول باز می گردد و دو نفر نقش پروفسور ایکس را به تأثیرگذارترین شکل ممکن بازی کرده اند. پاتریک استیوارت (Patrick Stewart) و جیمز مک ایوری (James McAvory) در دو حالت جوان و مسن پرفسور ایکس را به بهترین شکل ممکن به جهانیان معرفی کرده اند.
در حال حاضر و با به دست آوردن دوباره امتیاز ساخت فیلم های سینمایی و با ریبوت شدن مردان ایکس به احتمال قوی بازیگران هم تغییر خواهند کرد. اگر چنین اتفاقی بیفتد جای خالی یکی از قدرتمندترین جهش یافته های جهان در دنیای سینمایی مارول خالی خواهد بود.

۷ سنتری
سنتری نامی نیست که افراد ناآشنا با کمیک ها او را بشناسند، ولی یکی از قدرتمندترین ابرقهرمانان کره زمین است. او یک انسان زمینی با نام رابرت رینولدز (Robert Reynolds) است که اولین بار در سال ۲۰۰۰ وارد عرصه کمیک شد. با این وجود در داستان خاستگاه این قهرمان به این موضوع اشاره می شود که او از سالها پیش حضور داشته است ولی خود را از حافظه مردمان زمین پاک شده است.
همین موضوع به تنهایی حکایتگر قدرت سنتری است. ولی او از این هم قدرتمندتر است. در هالک جنگ جهانی سنتری تنها ابرقهرمانی بود که برای متوقف کردن هالک در قدرتمندترین شکل خود فراخوانده شد. مشکل سنتری این است که ثبات ذهنی ندارد و به همان اندازه که قدرتمند است خطرناک نیز هست.

۶ نوا
طرفداران دنیای سینمایی مارول در داستان های نگهبانان کهکشان با لشگریان نوا آشنا شده اند و سپس شاهد نابودی کامل آنها ابتدا به دست رونان (Ronan) و سپس به دست ثانوس بودند. مشهورترین فرد لشگریان نوا ریچارد رایدر (Richard Ryder) است که یکی از زمینی هایی است که به این گروه پیوسته است.
اگر دنیای سینمایی مارول بخواهد بر روی دنیای کیهانی مارول کار کند، شاید اضافه کردن رایدر به جمع شخصیت ها بهترین گزینه باشد که می تواند باعث حضور سم الکساندر (Sam Alexander) برای اولین بار در صحنه سینما شود.

1 2برگهٔ بعدی
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. ممنون بابت مقاله .خیلی خوب بود
    به نظرم باید یه قسمت رو مینوشتید جهش یافته ها امگا چون تعدادشون زیاده و همه شون هم قوی اند
    راستش خیلی با دختر سنجابی اشنایی ندارم یک انیمیشن دیدم marvel rising قسمت اولش فکر کنم خیلی جالب نیمد به نظرم . البته خب قطعا کمیک ها فرق دارن. یه نکته جالب اینه که حتما میدونین مارول برای فیلمسازی خیلی محرمانه عمل میکنه مثه اینکه به الیزابت اولسن (بازیگر واندا) گفته بودن که تو قراره نقش دختر سنجابی رو بازی کنی و بعدشفهمید قراره اسکارلت ویچ باشه.
    (خطای سریع نوشتن دیدگاه داخل سایت کمیک بوکی😥😕😕 شاید فلش گذرش بخوره اینجا 😁)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا