سینما

بهترین درام های وارنر برادرز در دهه ۹۰ به ترتیب رتبه

قبل از CW شبکه WB وجود داشت که بسیاری از بهترین سریال های درام دهه ۹۰ را تولید و پخش می کرد.
قبل ازاینکه شبکه CW تولید و پخش سریال های محبوبی چون ۱۰۰ و ارو (Arrow) در برنامه کاری خود قرار دهد، فعالیت هایش بین دو شبکه یونایتد پارامونت نتورک (UPN) و WB تقسیم می شد. در شبکه WB بسیاری از سریال های محبوب درام دهه ۹۰ تولید شد که در میان نوجوانان طرفدارهای بسیاری داشت.

۱۷ سامرلند
سامرلند داستان زندگی طراح لباسی بنام آوا گرگوری است که برادرزاده های خود را پس از مرگ والدینشان بزرگ می کند. سه نفر از دوستان آوا هم با آنها زندگی می کنند و در خانه ای ساحلی در شهری خیالی بنام پلایا لیندا در کالیفرنیا به آوا در این زمینه کمک می کنند. در این نمایش تلویزیونی بسیاری از ستاره های سینمایی و تلویزیونی آن زمان شرکت داشتند.لوری مک لافلین، جسی مک کارتی، کی پانابیکر و زک افرون از جمله بازیگران مطرح در آن زمان بودند.

۱۶ محبوب
این سریال روایتگر زندگی دو دختر دبیرستانی–بروک مک کوئین محبوب و سم مک فرسون نه جندان محبوب–که پس از تصمیم والدینشان برای ازدواج مجدد به زندگی هم وارد می شوند. این دو نوجوان که به دو گروه متضاد اجتماعی تعلق دارند، دارای رابطه ای دشوار هستند که به سختی شکوفا می شود. آنها بتدریج تفاوت های خود را کنار می گذارند و سعی می کنند دوستان خود را وارد رابطه خویش کنند.

1 2 3 4 5برگهٔ بعدی
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا