مقالات کمیک

۱۰ تغییری که حضور الکترو می تواند در دنیای سینمایی مارول ایجاد کند

حالا که قرار است الکترو از اسپایدرورس سونی وارد دنیای سینمایی مارول شو، باید دید چه تغییرات دیگری احتمالاً رخ خواهند داد.
خبر شوکه کننده حضورجیمی فاکس الکترو (Jamie Foxx Electro) که اولین بار در فیلم اسپایدرمن ۲ شاهد حضورش بودیم بقدر کافی شوکه کننده است و حدسیات هواداران این شخصیت را در همه جا می توان دید. این به چه معنی است؟ بزرگترین سؤال به توالی آثار و داستان ها در دنساس سینمایی مارول مربوط می شود. به نظر می رسد که تعداد زیادی از پروژه های آتی از جمله وانداویژن بر روی مفهوم مالتی ورس تأکید خواهند شد.
ولی مالتی ورس تنها تغییری نیست که حضور اولیه الکترو در دنیای سینمایی مارول بر روند آن تأثیر خواهد گذاشت. خیلی عناصر دیگر می توانند تحت تأثیر حضور او قرار گیرند و این تغییرات مختص اسپایدی نخواهد بود و کل فیلم های مارول را می تواند دچار تغییر کند.

۱۰ پیامدهای پایان بازی
بزرگترین و آنی ترین نتیجه ای که حضور جیمی فاکس الکترو می تواند در دنیای سینمایی مارول ایجاد کند تمامی آن اتفاقاتی است که در پایان بازی رخ داد. کاپیتان آمریکا سنگ های بینهایت را به محل های خود بازمی گرداند، ولی چیزی هست که درست نیست. یکی از این واقعیت ها این است که موجودی به نام لوکی وجود دارد که در زمان و فضا آواره است و کانگ فاتح (Kang the Conqueror) که قرار است پس از انتظاری طولانی شاهد حضورش در سینما باشیم. آیا الکترو محصول این دستکاری در زمان است؟ یا از بعدی دیگر از واقعیت خواهد آمد؟ به نظر می رسد که دنیای سینمایی مارول در این جهت به حرکت خود ادامه خواهد داد.

۹ مالتی ورس
شاید یکی از بدیهی ترین و مهمترین تغییراتی که الکترو ایجاد خواهد کرد مفهوم مالتی ورس باشد. دی سی بخش عمده ای از تولیدات خود را بر روی این مفهوم سرمایه گذاری کرده است، ولی مارول مدت هاست که آرام آرام خود را به این سمت کشیده است. جی جونا جیمیسون (J. Jonah Jameson) در انتهای فیلم اسپایدرمن: دور از خانه ممکن است جیمیسون فیلم های توبی مک گوایر (Tobey Mcquire) نباشد ولی انتخاب بازیگران به این واقعیت اشاره دارد که در باز است. مالتی ورس قطعاً بخش عمده ای از دنیای سینمایی مارول خواهد بود. همانطور که از عنوان فیلم بعدی دکتر استرنج برمی آید.

۸ اسپایدرورس
مفهوم مالتی ورس در کتاب های کمیک مفهوم جدیدی به حساب نمی اید. در کتاب های کمیک تعداد بی شماری از واقعیت ها به همراه زمین ۶۱۶ وجود دارند. زمین ۶۱۶ دربرگیرنده دنیای مارول است. این زمین همچنین محل اصلی داستان فیلم انیمیشنی فوق العاده مرد عنکبوتی: در دنیای عنکبوتی است. این فیلم می تواند نقطه شروعی باشد بر روندی که ممکن است با ورود الکترو و وجود مالتی ورس در ارتباط باشد. چون در این فیلم شاهد حضور شخصیت هایی مختلف از جهان های دیگر مانند مایلز مورالز و گوئن استیسی بودیم. مایلز قطعاً در لایواکشن های بعدی حضور خواهد داشت. و به نظر می رسد که مسیر برای حضور گوئن استیسی هم فراهم شده باشد.

1 2 3برگهٔ بعدی
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

 1. ممنون بابت مقاله
  اسپایدر من ۳ مثه اینکه قراره خیلی فیلم بزرگی شه پر از خبیث های بزرگ و مختلف و همچنین قهرمان های زیادی رو داره. هرچند خودم دوستداشتم یه فیلم ببینم که توش پیتر پارکر تام هالند نقش یه اسپایدر من مستقل رو بازی میکنه ولی فکر کنم این بزرگ بودن فیلم به خاطر فشار های سونی هم هست.
  فکر میکنم تا حالا این خبر به گوشتون خورده که که شماره ۶ تایید شده و تابی مگوآیر و اندرو گارفیلد فراره در نبرد اخر بیان به کمک تام هالند و همچنین اینکه دکتر استرنج به عنوان راهنمای پیتر هستش . خب تا اینجا معلومه که اسپایدرورس قراره داخل سینما وارد بشه البته اولین فیلم که تایید کنندش هست موربیوس هستش (تو تریلر دیدیم).
  جیمی فاکس هم گفته که من دیگه اون آبی احمقانه نیستم .احتمالا رنگ زرد رو برای الکترو انتخاب کنن.
  تعداد خبیث های زیادی احتمال وجودشون تو فیلم هست ولی به نظر من جالب ترینش گرین گابلین هستش که به احتمال زیاد نقشش رو(matthew mcconaughey) بازی میکنه و فکر میکنم میتونه خبیث خیلی خوبی رو تحویل بده و از اون بازیگر هاست که حضورش میتونه به تنهایی یه فیلم رو تغییر بده . قیافش هم خیلی به نقش نورمن آزبورن میخوره.
  راجع به اون قسمت که راجع به لوکی و کنگ بود: من شخصا خیلی لوکی تا هیدلستون رو دوستدارم خیلی جذاب نقشش رو بازی میکنه طوری که طرفداراش از ثور بیشترن. سریال لوکی فکر میکنم خیلی قراره جالب باشه از حضور لیدی لوکی . TVA(سازمان کنترل زمان). و اینکه اگه به نوشته لوکی که مارول برای عکس معرفی سریال منتشر کرد نگا کنید(yun.ir/0v2xm3) میبینید که حرف L رو از فونت هالک برداشتن و o هم که سنکتوم سنکتروم هستش بعید نیست مارول عوض شدن بازیگر هالک رو بندازه تقصیر لوکی که خیلی جالب میشه .
  یخ نکته دیگه هم که راجع به لوکی و کنگ میخواستم بگم که زیر یکی از ویدیو های یوتوب دیدم این بود که لوکی وقتی کاپیتان رو تو اونجرز یک میبینه بهش میگه (A man out of time ) این همون دیالوگی هست که کنگ اولین بار کاپیتان رو تو دنیای کمیک میبینه بهش میگه . یعنی این دوتا باهم دیدار داشتن.
  راستی فیلم دیر دویل هم چند وقت پیش توسط مارول تایید شد .
  ممنون از اینکه مطالعه کردید🌹🌹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا