داستان اسباب بازی

داستان اسباب بازی – پیکسار هرگز به اندازه عناوین اصلی فیلم های دیزنی درگیر کمئوهای افراد مشهور نبوده است. در حالی که بسیاری از فیلم های انیمیشن دیزنی از ستاره های بزرگ در نقش های اصلی استفاده می کنند، پیکسار بیشتر تمایل داشته تا از بازیگران مناسب شخصیت استفاده کند تا افراد مشهور.
ولی گاهی اوقات همه دوست دارند تا شخصیت های مورد علاقه خود را به شکلی ملاقات کنند. شاید به همین خاطر باشد که پیکسار تصمیم گرفت تا از 4 کمئو کمدی در ساخته جدید خد استفاده کند. مل بروکس (Mel Brooks) کارل برنت (Carol Burnett)، کارل رنه (Carl Reiner) و بتی وایت (Betty White) در صحنه ای کوتاه از فیلم ظاهر می شند تا ایده بازنشستگی را به وودی عرضه کنند.

در بخش های ابتدایی فیلم وودی به اتفاق چند عروسک دیگر در کمد لباس ها قرار می گیرد چرا که بانی با اسباب بازی های جدید که از اندی به او رسیده ارتباط بهتری برقرار کرده است. حتی جسی نقش او را به عنوان کلانتر در دنیای رؤیاها بدست آورده است. وودی در تلاش برای پذیرفتن نقش جدیدش در کمد با ملفانت بروکس (مل بروکس) چیرول برنت (کارول برنت)، بایتی ایت (بتی وایت) و کارول راینروسرز (کارل رنه) ملاقات می کند.
این شخصیت ها هر کدام در گذشته و وقتی بانی کوچکتر بود، اسباب بازی های محبب او بودند. مخصوصاً ملفانت و کارل. در این زمان چیرول رزهایی را به یاد می آرد که بانی تازه یاد گرفته بود چگنه روی ا بنشیند و بایتی اسباب بازی ای بود که او گازش می گرفت.
ولی آنها از این تغییرات حس ناخوشایندی ندارند. آنها بازنشسته شده اند و از دور دست با عشقی که تنها می تان از پدربزرگ ها و مادربزرگ ها تقع داشت، به آنها نگاه می کنند. آنها همچنین با آغوش باز وودی را در کلوپ افراد مسن می پذیرند. وودی اعتراض می کند که آنقدرها پیر نشده که به باشگاه آنها بپیوندد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *