۱۵ سلاح برتر ثور

یکی از معروف ترین سلاح های دنیای مارول میولنیر است. ولی این سلاح تنها پتک یا سلاحی نبوده که در کمیک ها مطرح شده است. در این مقاله به ۱۵ سلاح مهمی که ثور از آنها استفاده کرده است اشاره خواهیم کرد.

۱۵ میونلیر زامبی
زمانی که در یکی از جهان های موازی مارول ویروس زامبی پخش شد و در معرض جهان قرارگرفت تمام قهرمانان دست به دست هم دادند تا ان را شکست دهند اما به سرعت شکست خوردند و خود زامبی شدند ثور هم از این قاعده جدا نبود وقتی که 《ثور》 زامبی شد میونلیر اصلی دیگه اون رو لایق ندونست و در نتیجه مجبور شد پتک دیگری در دست بگیرد پتکی که برای بلند کردنش نیازی به لیاقت نباشه .
میونلیر اصلی از این ورژن خودش خیلی قوی تر هستش با این حال 《ثور》 زامبی با در دست گرفتن پتک زامبی  هنوز هم یکی از قوی ترین موجودات در میان زامبی های زمین است
۱۴ مدیوال میونلیر
در کامیک های مارول جهان های متعددی جود دارد یکی از این جهان ها جهانی است که در دوران های گذشته باقی مانده است و توسط یک خدا اداره می شود ولی عده ای از رهبری او راضی نیستند و شورش هایی رخ می ده.
در این کمیک 《ثور》 نقش نگهبان او را بازی می کند و بیش از اینکه شبیه ازگاردیان باشد شبیه وایکینگ هاست و پتکی که در دست دارد از لحاظ ظاهری با میونلیر متفاوت است در این ورژن 《ثور》 به راحتی توسط شورشیان شکست می خوره و تبعید میشه در نتیجه میبینیم که مدیوال میونلیر اونقدر ها هم قدرتمند نیست.
۱۳ پتک دکانسکراتور
در سری کمیک بوک های مارول بار ها شاهد بودیم که 《لوکی》 با جادو کردن افراد موجب تغییرات ذهنی و جسمانی در انها شده.یکی از این موارد فردی به نام 《جفری فیچر》 بود او در نهایت تبدیل به جهان رویا رفت و به یک رویا تبدیل شد.
میونلیر در این ورژن تغییراتی اندکی داشته و از نظر قدرت نمی تواند رتبه بالایی بیاورد
۱۲ تاندراستریک
《ثور اودینسان》 تنها فردی نیست که شنل قرمز میپوشه و پتک به دست وارد نبرد میشه یکی از افرادی‌که بسیار شبیه کاراکتر 《ثور》 هستند اریک مسترسان هستش.
خب این سلاح به قول معروف یه نسخه های کپی از روی میونلیر هستش و هرکاری اون انجام بده اینم می کنه با این حال که این سلاح قدرت و استقامت میونلیر و نداره.
۱۱ میونلیر مینیاتوری
وقتی ثور از زمین رفت تکه ای از میونلیر روی زمین افتاد و قورباقه ای به نام 《پودلگلوپ》 ان را بر دست گرفت و دید لایق است از ان زمان او محافظ باتلاق هاست
دسته بندی: مقالات کمیک
امتیاز کاربران:

اشتراک گذاری

اطلاعات دانلود

  • رمز فایل: www.dorrnaame.com
  • منبع: درنامه

تبلیغات

پست ثابت


اهمیت فراگیری گرامر زبان انگلیسی اغلب از طرف زبان آموزان نادیده گرفته می شود. حال آنکه بی توجهی به زمینه های گرامری در سالهای اولیه آموزش نتایج منفی در درستی کلام زبان آموزان به جای می گذارد که بعضاً جبران پذیر نیست و زبان آموز بدون آنکه خود بداند جملات نادرستی را که در ذهنش ملکه شده ادا می کند. در این بین انتزاعی بودن گرامر زبان انگلیسی و دشواری و فرار بودن آن، گرامر زبان انگلیسی را به یکی از بخش های زبان بدل کرده است که اکثر افراد از آن طفره می روند.
از طرف دیگر عدم فراگیری دقیق قوانین گرامری منجر به ضعف زبان آموزان در مهارت های چهارگانه شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتن می شود. گروه آموزشی دُرنامه با توجه به نیاز زبان آموزان ایرانی به یک منبع جامع گرامری اقدام به گردآوری مطالب مربوط به گرامری کرده و آن را در قالب پروژه های نرم افزاری قابل اجرا بر روی گوشی های همراه نیز ارائه داده است.


برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دیدگاه کاربران