۱۰ کمیکی که باید قبل از تماشای فیلم پرندگان شکاری ببینید

طرفداران دی سی زمان نسبت طولانی را در انتظار فیلم پرندگان شکاری سپری کرده اند و حالا که فیلم به سمت مراحل آخر خود حرکت کرده است، مسیری را در پیش گرفته است که مورد توقع دوستداران کمیک های دی سی نیوده است.
فیلم پرندگان شکاری که به منزله احیای مجدد هارلی کویین است، بسیاری از قهرمان های داستان های پرندگان شکاری را با خود به صفحه نقره ای آورده است و هارلی کویین با بازی مارگو رابی حضوری پررنگ در این فیلم خواهد داشت و بر خلاف بسیاری از پیش بینی ها عمل خواهد کرد. پس بد نیست قبل از تاریخ اکران این فیلم که ۷ فوریه اعلام شده است نگاهی داشته باشیم به برخی از مهمترین داستان هایی که تمام این سال ها با حضور این شخصیت ها رنگ و رویی دیگر یافته اند.

۱۰ پرندگان شکاری: قناری سیاه/اوراکل
با وجود اینکه بسیاری از شخصیت های اصلی پرندگان شکاری در این فیلم غایب خواهند بود، ولی توجه به یکی از اعضای اصلی آن گروه خالی از لطف نخواهد بود. تقریباً می توان گفت که اولین شکل گیری گروه در داستان پرندگان شکاری: قناری سیاه/اوراکل اتفاق افتاد
در این داستان تک شماره دینا لنس (Dina Lance) با پذیرفتن شغلی در کنار باربارا گوردون/اوراکل بت گرل پیشین، دوباره به جمع ابرقهرمانان پیوست. چاک دیکسون و گری فرنک آغازگر این داستان بودند و به جهت خاستگاه کمیک مهمی است.

دسته بندی: مقالات کمیک
امتیاز کاربران: