۱۰ پیش بینی برای شخصیت های دنیای مارول سونی

آیا ظهور دنیای عنکبوتی سونی رقیبی خواهد بود برای دنیای سینمایی مارول؟
حتماً در مورد دنیای سینمایی مارول (MCU) و دنیای بسط یافته دی سی (DC Extended Universe) شنیده اید. ولی آیا در مورد SPUMC هم تا این حد اطلاعات دارید؟ این اختصار عجیب به عبارت دنیای شخصیت های مارول سونی پیکچرز است. دنیایی که علاقمندان ترجیح می دهند تا آن را “دنیای عنکبوتی” بنامند.
با وجود شخصیت هایی مانند ونوم و موربیوس، کریون شکارچی  مادام وب (Madam Web) این دنیا را می توان دربرگیرنده شخصیت هایی دانست که از دل داستان های مرد عنکبوتی بیرون آمده اند. اگرچه پیتر پارکر تام هالند در حال حاضر بخشی از دنیای سینمایی مارول است، طرح هایی چیده شده است تا شاهد حضور او در SPUMC هم باشیم. و سونی از این جهت ایده های بزرگی را در سر می پروراند.
اینکه این ایده ها تا چه حد عملی خواهند شد هنوز مشخص نیست ولی نگاهی به آینده م احتمالات، بسیار هیجان انگیز به نظر می رسد. و از همینجا پیش بینی های مربوط به آینده دنیای شخصیت های مارول سونی پیکچرز شکل می گیرند.
در این مقاله نگاهی خواهیم داشت به تیم آپ های احتمالی آینده و اتفاقاتی که احتمال وقوع آنها در این دنیای کمیک بوکی وجود خواهد داشت. اینکه اتفاقات آینده شما را به هیجان وادارد یا اینکه آرزو کنید که ایکاش این سری های جدید هم مانند ایکس من ها و چهارشگفت انگیز دوباره زیر چتر مارول قرار می گرفتند، تنها آینده مشخص خواهد کرد.

دسته بندی: مقالات کمیک
امتیاز کاربران: