کمیک های مناسب علاقمندان به انیمه

این درست که طرفداران انیمه به احتمال زیاد فیلم های انیمه مارول را دوست دارند، ولی تعدادی از کمیک های مارول هستند که احتمالاً علاقمندان انیمه از خواندن آنها لذت خواهند برد.
جذابیت های یک انیمه خوب چیزی است که به سختی می توان در برابرش مقاومت کرد. از تصاویر زیبا و پر از جزئیات جشم نواز گرفته تا ترانه های دلنشین که به راحتی در ذهن می نشینند، چیزی وجود دارد که نتوان آن را دوست داشت؟ در نتیجه این قدرت انیمه ها طبیعی است که بسیاری از طرفداران انیمه به سمت مارول متمایل شوند و با وجود داستان های متعدد و جذاب همان حس و حال را در این قلمرو تجربه کنند.
از این بابت مارول نگرانی ندارد، چرا که تمامی چیزهایی را که طرفداران توقع دارند به همراه اکشن زیاد در کمیک هایی وجود دارند که به همان نسبت انیمه ها جذاب هستند. و اگرچه سفرهایی که دنیای مارول به دنیای انیمه ها داشته خیلی مورد توجه علاقمندان قرار گرفته است، هنوز کمیک های استاندارد زیادی هستند که طرفداران انیمه می توانند زمان خوبی را با آنها داشته باشند.

10 انتقام جویان تاریک جمع می شوند برای طرفداران انیمه تداعی کننده جایی است که در آن تمامی امیدها از دست رفته است
این خط داستانی بعد از داستان تهاجم شکل می گیرد که در آن آیرون من،کاپیتان آمریکا، هالک و …حضور ندارند. در عوض گروه شامل شخصیت هایی مانند ونوم، آیرون پیتریوت (آیرون پیتریوت) و ولورین است که همه مانند گروه از بچه های بد است.
داستان از این قرار است: چگونه می توان گروهی از ابرقهرمانان قدرتمند را در شهری که به دست خود آنها اداره می شود، شکست داد؟ این طرح داستانی مورد علاقه انیمه دوستانی است که عاشق داستان هایی هستند که در آن تمامی امیدها به باد رفته است.

9 یک روز دیگر مخصوص طرفدارن انیمه ای است که در آن از توازن قدرت ها با زندگی شخصی سخن می رود
نوجوان بودن به خودی خود دشوار است، حال اگر قدرت هایی به این شرایط اضافه شود، اوضاع بدتر می شود. این طرح داستان پیتر پارکر را تا مرز نابودی پیش می برد.
یک روز دیگر که توسط جی مایکل استراژینسکی و جو کوئسادا خلق شده است، تاریک ترین زمان های پیترپارکر را به تصویر می کشد. این داستان پس از جنگ داخلی و زمانی شکل می گیرد که کاپیتان آمریکا و آیرون من دشمن هم هستند. در این بین زن عمو می مورد اصابت گلوله قرار گرفته و در وضعیتی دردناک به سر می برد. همه اینها در حالی است که پیتر پارکر هویت خود به عنوان مرد عنکبوتی را به جهانیان معرفی کرده است.

8 خاندان ام مناسب سلیقه طرفداران انیمه هایی مانند شبدر سیاه و حمله به تایتان است
خاندان ام به جهت داستان همانی است که طرفداران انیمه هایی مانند شبدر سیاه و حمله به تایتان بدنبالش هستند. در این داستان شاهد اتحاد غیرمحتمل دو گروه انتقام جویان و مردان ایکس علیه دشمنی بنام اسکارلت ویچ هستند.
واندا رفته رفته قدرت بیشتری به دست می آورد ولی قدرتش خیلی ناپایدار است، و ابرقهرمانان زمین باید در مورد آن تصمیمی بگیرند. این داستان نه تنها نبرد ابرقدرت ها است بلکه چالش اخلاقیات نیز به شمار می رود. چرا که موضوع بر سر نجات واندا مکسیموف است. این اتفاقات همگی زمانی اتفاق می افتند که واندا تصمیم می گیرد بعدی از واقعیت را ایجاد کند و در آن خانواده ای برای خود تشکیل دهد، شرایطی مشابه با آنچه در سریال موفق وانداویژن دیدیم.

7 نیروی ایکس عجیب: راه حل های آخرالزمانی دارای موضوع مورد علاقه طرفداران انیمه ای است که طرفدار اکشن و خیانت هستند
اکشن، خیانت و هیجان همگی عناصر مطلوب در انیمه ها هستند، و همگی آنها در این داستان مردان ایکس دیده می شود. در اینجا ولورین به سایکلوپ به دروغ می گوید که گروه ایکس فورس (X-Force) را منحل کرده است. ولورین از مسیر اصلی و متعارف منحرف می شود، ولی دلیل موجهی برای این کار دارد. دلیل او به باز گردانده شدن ان صباح نور (اپاکلیپس) ارتباط پیدا می کند.
این مسئله مردان ایکس را در دنیایی قرار می دهد که در آن مرده ها می توانند دوباره زنده شوند. بنابراین راه حل این در دست ولورین است که گروهی جدید از قهرمانان را ایجاد می کند و به متوقف کردن دشمن جدید امیدوار است. نیروهای متحد جدید و کلی سورپرایز دیگر این طرح داستان گزینه ای عالی برای طرفداران انیمه محسوب می شود.

6 مردان ایکس: حماسه دارک فینیکس مخصوص طرفداران انیمه هایی است که در آن قهرمان به شرور تبدیل می شود مانند یادداشت مرگ
این داستان که توسط کریس کلیرمونت و جان بایرن خلق شده است یکی از بزرگترین و به یادماندنی ترین داستان های مردان ایکس در تمام دوران است. این داستان جین گری و قدرت های نیروی فینیکس را به تصویر می کشد که توانایی های آتشین بسیاری را داراست. در این داستان جین گری تقلا می کند تا خود را بشناسد. در همین حین مردان ایکس تلاش می کنند برای مقابله با قدرت او تمهیدی بیاندیشند و در نقش جین گری در گروه تغییراتی ایجاد کنند.
در این داستان هلفایر کلاب (Helfire Club) برای اولین بار به مخاطبان معرفی می شود که اما فراست و آیرون مانگر (Iron monger) از اعضای آن هستند. استفاده از تم قهرمان به شرور در این داستان مناسب علاقمندان انیمه یادداشت مرگ است که یکی از نمونه های بارز این طرح داستانی به شمار می رود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *