۵ بازیگری که میتوانند نقش بتوومن را بازی کنند

رابی رز ستاره بتوومن بود که در فصل اول این سریال حضور یافت ولی الان به دلیلی نامعلوم درحال خروج از این نقشاست. تا الان ندیده بودیم که بازیگری از دنیای سریالی دیسی کنار بکشد ( arrowverse ) ولی الان این اتفاق افتاده است.

با اینکه خیلی ها با بازی رابی رز در نقش بتوومن خوشحال نبودند و او را در حد این نقش نمی دانستند اما در هر صورت اویکی از پایه های مهم دنیای سریالی دیسی است و خروج او اتفاقات خوبی را برای cw رقم نمی زند ما تصمیم گرفتیم پنجبازیگری که میتوانند جانشین او شوند را برای شما معرفی کنیم.

۱ بریجت ریگان ( Bridget Regan ) 
اون نقش های زیادی بازی کرده که از اونا میشه به نقش یک مامور مخفی روسی یا یک زن بیوه اشاره کرده . البته مهمترین ویژگی اون اینه خیلی خوب با نقشش کنار میاد و میتونه اونو به بهترین نحو انجام بده و یک مکمل خوب برای آلیساسکارستن است. نکته ی مهم دیگه ای که برای این بازیگر وجود داره اینه که اون قبلا سابقه ی بازی برای شبکه cw روداره .

۲ استفانی بیتری ( Stephanie Beatriz ) 

این بازیگر بازیگر بسیار خوب و درجه یکی است چرا الان بهتون میگم اون نقش کاراگاه سرسخت رو بازی کرده این نقشواقعا سخت بود و اون از پسش بر اومد و نقشی مثل بتوومن چیزی نیست که اون نتونه خیلی راحت انجامش بده برایهمین اون یکی از گزینه های مناسب هست اما اون همیشه از همه جلو تره و معمولا داخل توییت های خود ذکر میکنه همهی اخبار و کمیک ها و… را درباره بتوومن میخوانم . این نشون میده خودش هم به این نقش علاقه داره و میتونه بتوومندلخواه مارو ارائه کنه.

۳ مگان فاکس ( Megan Fox )
خانم فاکس خیلی بازیگر مطرحی نیست و تقریبا زمانی زیادی میشود که فیلم بازی نکرده ولی او همیشه عاشق نقش هایابرقهرمانی بوده و نکته مثبت او اینه که همیشه توی تلویزیون کار کرده و خوب آشناست مطمئنا اگر از او درخواست بشهبرای نقش بتوومن خواهد آمد از جمله کار های او مستند های باستانی است ، افسانه های گم شده و… است.

۴ اوان ریچل وود ( Evan Rachael Wood ) 
وود یک بازیگر درجه یک است که در رتبه دوم جای گرفته او هم اکنون در وست ورد HBO بازی میکند و هنرش فوق العادهخیره کننده است و از قابلیت خوانندگی نیز برخوردار است و میتونه در حد ملیسا بندویست ( بازیگر سوپرگرل ) باشه.
اشاره به بازیگر سوپرگرل برای این بود که قرار بود رابطه هایی بین این دو شخصیت شکل بگیره و همچنین اگر قرار باشهن برد Batwoman vs supergirl رو ببینیم به همچین بازیگری نیاز داریم . احتمال ۵۰/۵۰ وجود داره که این بازیگر به cwبپیوندد ولی امتحانش مجانی است .

۵ کریستن استیوارت ( Kirsten Stewart ) 
شماره پنجم ما یک بازیگر بسیار معروف و محبوب بین طرفداران خودش است و از لحاظ ظاهری نیز برای نقش بتوومنمناسب میباشد اون تازه به فیلم های بلاکباستر برگشته و با فیلم فرشته چارلی نسخه طنزی از خود به نمایش گذاشت اماخیلی ها معتقد هستند اون پتانسیل خیلی بیشتری داره و میتونه تو فیلم های بزرگ تری باشه .
با اینکه اسوارت زیاد توی تلویزیون نبوده ولی اگه خودش بخواد نقش بتوومن بهترین نقش برای اون خواهد بود. اگر اونبخواد نقش بتوومن رو بازی کنه عالی میشه.
شما چه کسی رو برای نقش بتوومن می پسندید؟

سجاد رستگاری

دسته بندی: مقالات کمیک
امتیاز کاربران: