کشف خاستگاه پیدایش بشر در کتیبه های ۲۰۰۰۰ ساله

Anunnaki-Creators
کتیبه های گلی ۲۰۰۰۰ ساله سومری، که بازگو کننده تاریخ راستین کره زمین هستند، چگونگی خلقت ما را خیلی پیشتر از آنچه بسیاری از اندیشمندان و محققان مشخص کرده اند، بازگو می کنند. آنها پیدایش ما را به موجوداتی نسبت می دهند که از نقطه ای دیگر از جهان هستی آمده اند.

طبق متون باستانی بسیار زیادی که در طول سالیان متمادی به رشته تحریر درآمده ، صدها هزار سال پیش، قبل از تاریخ ثبت شده چند هزار ساله ما، فضانوردانی از جهان هایی بیگانه از کره زمین ما دیدن کردند. این بیگانه های فضایی در جایی که الان به عنوان خلیج فارس شناخته می شود، فرود آمدند. این پس از اکتشاف منابع طلا در جنوب شرقی قاره آفریقا بود که از کره زمین یک مستعمره تمام عیار می ساخت.

امروزه دو گونه انسان وجود دارند: دسته اول به منشأ پیدایش انسان ار دیدگاه علمی نگاه می کنند و بر این باور هستند که حیات بر روی کره زمین میلیون ها سال پیش شکل گرفت و انسان ها از میکروارگانیسم ها تکامل یافته اند و به موجودات پیچیده امروزی تبدیل شده اند.

گروه دیگر طرفدار پیدایش حیات با مداخله نیروهای آسمانی هستند. حیات بر روی کره زمین نتیجه دخالت خدااست که موجودیتی مقدس و آسمانی است که منشأ خلق همه چیز است از جمله کره زمین، ماه، منظومه شمسی و تمامی جهان هستی.

بر اساس آموزه های مذاهب ما توسط یک موجودیت برتر خلق شده ایم.

کتاب آفرینش بخش ۱ صفحه ۲۷: “پس خداوند انسان را با تصوری از خود خلق کرد و آنها را در قالب زن و مرد آفرید.”

ما دو تئوری فراگیر داریم که به دلیل بودن بشر در کره زمین می پردازد. از بعد علمی ما هنوز توانسته ایم شواهد حیات در بخش دیگری از جهان هستی را بیابیم، به همین دلیل اثبات این تئوری کمی دشوار است.

وقتی به مذهب نگاه می کنیم، با موضوعی روبرو می شویم که اثبات آن تقریباً غیرممکن است، ولی میلیون ها انسان در سراسر کره زمین هستند که بر این باور هستند که بشر و تمامی آنچه آن را فراگرفته است مخلوق خداست.

اگر قرار باشد که در آینده و در منظومه شمسی حیات کشف شود، تکلیف بقاء مذهب پس از آن اکتشاف چه خواهد بود؟

عجیب آنکه چندین متون قدیمی وجود دارند که قدمت آنها به پیش از کتاب مقدس می رسد و اشاره به خلق شدن انسان دارند. به عنوان مثال پوپول وو (Popol Vuh) کتاب مقدس مایایی ها به صراحت به خلق شدن انسان ها بدست موجوداتی دیگر اشاره دارد.

 

این موجودات که به عنوان خالق انسان ها از آنها یاد می شود در متن های پوپول وو به عنوان “خالق، پیشین، غالب، مار بالدار، آنکه خلق می کند، آنهایی که خلق می کنند و بر فراز سطح آب همچون نور صبحگاهی به پرواز در می آیند” مورد اشاره قرار گرفته اند.

در قرآن و در سوره العلق آمده است:

به نام خداوند بخشنده و مهربان

بخوان به نام پروردگارت که آفرید

انسان را از علق آفرید

بخوان و پروردگار تو کریمترین [کریمان] است

همان کس که به وسیله قلم آموخت

آنچه را که انسان نمى‏ دانست [بتدریج به او] آموخت

به همین دلیل است که همواره از خود می پرسیم که این خدایان که بودند؟ آیا برخی از قدیمی ترین نوشته های برجامانده از تمدن سومر باستان می تواند ما را در درک خاستگاه پیدایش انسان یاری دهد؟

اگر هر دو این نظریه ها را کنار بگذاریم، جا برای یک تئوری دیگر باز می شود که از نظر بسیاری به اندازه دو تئوری قبلی مقبولیت دارد.

Anunnaki

بشر توسط تمدنی دیگر که از جایی دیگر آمده بود، خلق شد

بشر باستانی مخلوق آنوناکی (Anunnaki)  باستانی؟

اگر حق با نویسنده جنجالی “سیچین” باشد چه؟

همه چیز با سیاره ای بنام نیبیرو (Nibiru) آغاز می شود که مدار بیضوی آن هر ۳۶۰۰ سال آن را به نزدیکی کره زمین می کشاند. ساکنان این سیاره موجوداتی شبیه انسان و بسیار پیشرفته یودند که حدود ۹ فوت (۲ متر و هفتاد سانت) قد داشتند. آقای سیچین این اظهارات را برای اولین بار در سال ۲۰۱۰ در مصاحبه با نشریه نیویورک تایمز مطرح کرد.

حدود ۴۵۰۰۰۰ سال پیش آنها منابع طلای آفریقای جنوب شرقی را کشف کردند و با فرود به آنچه الان خلیج فارس نامیده می شود، گروه تحقیقاتی را بر روی کره زمین ایجاد کردند.

آقای سیچین در ادامه اینطور می گوید: این موجودات نیبیرویی از بین انسان های قوی اولیه انسان هایی را استخدام کردند که هشت شهر بزرگ را بسازند. انکی (Enki) که به خدای علم سومرین معروف شد، برخی از برتری های ژنتیکی نیبیرویی را دراختیار این موجودات دوپا قرار داد تا برای کار در معدن تناسب بهتری داشته باشند.

آقای سیچین آنچه دانشمندان به تکامل نسبت می دهند، اینگونه توصیف می کند. بنا به گفته های او شهرهایی که این موجودات ساخته بودند، حدود ۳۰۰۰۰ سال پیش توسط سیل هایی از صحنه روزگار محو شد. پس از آن این نیبیرویی ها شروع به انتقال دانش به انسان ها کردند. او تصویری از یک جکاکی بر روی چوب را نشان می دهد که در آن مردی بزرگتر دارد گاو آهن را بدست انسانی کوچکتر می دهد. بله پیدایش علم کشاورزی. در نهایت در حدود سال ۵۵۰ قبل از میلاد مسیح آنها سوار بر سفینه های خود عازم خانه خود شدند.

سیچین در پایان می گوید:”اینها همگی در متون کهن هستند، من چیزی از خود نساخته ام.”

در کتاب “کد جهان هستی” او چنین می گوید:

“سومریان می گویند که زمانی بوده که انسان متمدن بر روی کره خاکی وجود نداشته، حیوان ها رام نشده بودند و محصولات کشاورزی هنوز برداشت نشده بودند.  در آن زمان ها بود که ۵۰ آنوناکی وارد کره زمین شدند. فرمانده آنها E.A. نام داشت (“آنکه خانه اش از آب است). آنها از سیاره خود نیبیرو (سیاره متقاطع) آمدند و در آب های خلیج فارس فرود آمدند…زمان: ۴۴۵۰۰۰ سال پیش.

تقویم تاریخی آنوناکی از نظر سیچین

۴۵۰۰۰۰ سال پیش از میلاد مسیح

پس از جنگ های طولانی، جو سیاره نیبیرو تخریب شد و به محلی خشن و ناسازگار برای زندگی مبدل شد. آنوناکی ها به طلا نیاز داشتند تا جو سیاره خود را ترمیم کنند. بر اساس تحقیقات دانشمندان ما قادر هستیم تا با نانوذره ها طلایی بخش های آسیب دیده لایه اوزون را ترمیم کنیم.

۴۴۵۰۰۰ سال پیش از میلاد مسیح

بیگانگان آنوناکی بر روی کره زمین فرود آمدند و پایگاه خود را در Eridu بنا نهادند. آنها بدنبال استخراج طلا بودند. رهبری آنها را Enki فرزند Anu بر عهده داشت.

۴۱۶۰۰۰ سال پیش از میلاد مسیح

تولید طلا با مشکل مواجه شد. Anu مجبور شد به کره زمین بیاید. فرزند دیگر او Enlil هم وارد کره زمین شد. آنو تصمیم گرفت که حفاری معدن باید در آفریقا ادامه یابد و انلیل را مسئول مأموریت Terran کرد.

۴۰۰۰۰۰ سال پیش از میلاد مسیح

در منطقه بین النهرین هفت ملیت وجود داشتند. مهمترین آنها سیپار (Sipar)، نیپور (Nippur) و شوروپاک (Shuruppak) بودند. پس از پالایش فلزات سنگ های معدن از آفریقا با کشتی منتقل شده و به مدار فرستاده می شدند.

لیست عجیب پادشاهان باستانی سومر

یکی از جالب توجه ترین متون باستانی که در کره زمین کشف شده است با دقت عجیبی حکمرانان تمدن باستانی سومر را شرح داده است. آنها کسانی بودند که هزاران سال بر موجودات زمینی حکمرانی کردند.

 

در لیست پادشاهان سومری می خوانیم: “…پس از اینکه پادشاهان از آسمان فرود آمدند، پادشاهی در اریدوگ (Eridug) بود. در اریدوگ آلولیم (Alulim) پادشاه شد. او ۲۸۸۰۰ سال پادشاهی کرد. آلالجار (Alaljar) 36000 سال پاادشاهی کرد. ۲ پادشاه رویهمرفته ۶۴۳۰۰ سال حکمرانی کردند.

این سند باستانی زمانی از تاریخ کره زمین را بازگو می کند که موجوداتی هزاران سال زندگی می کردند و بر سرزمین های باستانی حکومت می کردند.

محققان هنوز نتوانسته اند دلیل تلفیق حکمرانان افسانه ای ماقبل تاریخی با حکمرانان تاریخی را که واقعاً وجود داشته اند و در تاریخ ثبت شده اند، تشریح کنند. به همین دلیل در مورد تفسیر لیست پادشاهان سومری با حسی درهم آمیخته و مبهم روبرو هستند.

 

دسته بندی: گوناگون
امتیاز کاربران: