پوستر جدید بت ومن و معرفی شرور اصلی داستان

در پوستر جدیدی که بتازگی از سریال بت ومن منتظر شده است به اولین شروری که کیت کین (Kate Kane) در فصل اول با او روبرو خواهد شد یعنی الیس (Alice) اشاره شده است.

در اکانت توییتری رسمی سریال بت ومن و در پوستری که بتازگی منتشر شده است، الیس با بازیگری ریچل اسکارستن (Rachel Skarsten) را می بینیم که کتی سفید بر تن کرده و لبخندی بر چهره اش نقش بسته است. یک لوگوی ترسیم شده با اسپری هم در زیر تصویر او قرار دارد و تاریخ تمایش اولین قسمت این سریال هم بر روی آن نقش بسته است.
پیشتر به این موضوع اشاره شده بود که بت ومن در فصل اول با الیس و گروه تبهکاری واندرلند روبرو خواهد شد. و اسکارستن خود اعلام کرده بود که نقش اصلی شرور این داستان را برعهده خواهد داشت.
شخصیت الیس برای اولین بار در شماره ۸۵۴ از سری کمیک های دیتکتیو کامیکس به دنیای کمیک معرفی شد. خالقان او گرگ روکا (Greg Rucka) و جی اچ ویلیامز (J. H. Williams) هستند. الیس یک دشمن عجیب و خشن برای بت ومن محسوب می شود. بعدها مشخص شد که نام اصلی الیس Beth است و خواهر دوقلوی کیت کین است که تصور می شد مرده است.
البته این اولین نقش اسکارستن در سریال های مرتبط با کمیک دی سی نخواهد بود. او در سریال پرندگان شکاری هم که در سالهای ۲۰۰۲ و ۲۰۰۳ از شبکه وارنربرادرز پخش می شد، در نقش دینا لنس ظاهر شده است. او همچنین در آثاری دیگر مانند Reign, Wynnona و Imposters نیز به ایفای نقش پرداخته است.

 

دسته بندی: مقالات کمیک
امتیاز کاربران: