مهمترین اعضای خاندان ثور و آزگارد

در جهان مارول اندک افرادی در روز های نخستین ساخت جهان توسط خالق مارول یونیورس وجود داشتند و یکی از نخستین افراد 《بوری》نخستین خدای آزگاردی و نخستین پادشاه آزگارد بود. در ابتدا ۹ قلمرو پوشیده از یخ و سرما وجود داشتند و همه چیز در خلق نخستین خلاصه می شده.

در ابتدا غولی به نام یمیر بزرگترین غول یخی که نژاد غول ها از آن منشعب شده در این مکان می زیسته و گاوی داشته که از آن تغذیه می کرده. سپس روزی در این جهان یخ زده گاو که در حال گردش بوده متوجه چیزی درون برف ها شده و در آن هنگام 《بوری》نخستین آزگاردی متولد میشود و این سخنان را به زبان می اورد.
“خوب به من نگاه کن،خوب به کسی به نام بوری نگاه کن،نگاه کن به نخستین خدا، کسی که خدایان از او پیروی خواهند کرد”
بعد ها بوری با غول یخی ای ازدواج کرد و صاحب ۱ فرزند به نام بور شد.
《بوری》عاقل و نیرومند بود قدرت های جادویی او با 《بور》 فرزندش و نوه اش 《اودین》تقریبا قابل مقایسه نیست و به نظر میرسد قدرت جسمانی اش با 《ثور》برابری می کند و برخی از توانایی های او را می توان توانایی ساخت حیات ، تغییر اندازه اجسام و جانداران و… دانست اما به طور کلی نمی توان برای توانایی های او حدی قرار داد.
ویژگی های جسمانی(تقریبی):
قد:۳متر
وزن:۱ تن
رنگ چشم:آبی
رنگ مو:خاکستری(در گذشته دور بلوند)
محل تولد:گیوگانپ(خلع نخستین)
خالقین:استن لی و جک کربی
نحوه مرگ:اطلاعاتی در دست نیست
دسته بندی: مقالات کمیک
امتیاز کاربران:

اشتراک گذاری

اطلاعات دانلود

  • رمز فایل: www.dorrnaame.com
  • منبع: درنامه

تبلیغات

پست ثابت


اهمیت فراگیری گرامر زبان انگلیسی اغلب از طرف زبان آموزان نادیده گرفته می شود. حال آنکه بی توجهی به زمینه های گرامری در سالهای اولیه آموزش نتایج منفی در درستی کلام زبان آموزان به جای می گذارد که بعضاً جبران پذیر نیست و زبان آموز بدون آنکه خود بداند جملات نادرستی را که در ذهنش ملکه شده ادا می کند. در این بین انتزاعی بودن گرامر زبان انگلیسی و دشواری و فرار بودن آن، گرامر زبان انگلیسی را به یکی از بخش های زبان بدل کرده است که اکثر افراد از آن طفره می روند.
از طرف دیگر عدم فراگیری دقیق قوانین گرامری منجر به ضعف زبان آموزان در مهارت های چهارگانه شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتن می شود. گروه آموزشی دُرنامه با توجه به نیاز زبان آموزان ایرانی به یک منبع جامع گرامری اقدام به گردآوری مطالب مربوط به گرامری کرده و آن را در قالب پروژه های نرم افزاری قابل اجرا بر روی گوشی های همراه نیز ارائه داده است.


برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دیدگاه کاربران

  1. h گفت:

    مقاله خیلی جالبی بود.ممنون

  2. محسن گفت:

    سلام خدمت دوستان عزیز و مدیر محترم یه پیشنهاد داشتم براتون در ابتدا باید عرض کنم که مقاله از نظر محتوا بسیار غنی هستند اما طراحی سایت برای موبایل آنچنان جالب نیست و همچنین اگه چینش مقاله به گونه ای باشه که همه مقاله توی یک صفحه باشه خیلی خوب میشه این نظر بنده به این دلیله که فک میکنم سایتی مثل شما که از نظر محتوا اینچنین غنی هست حیفه به خاطر این چیدمان تعداد بازدید کننده و مخاطب هاش افت کنه و یه چیز دیگه کمیک موربیوس رو ادامه نمیدید ؟ در آخر هم از شما به خاطر تلاش هاتون تشکر میکنم و بابت اسپم هم عذر میخوام