نال

نال – سالها پیش در گیرودار جنگ ویتنام گروه شیلد یک سیمبیوت باستانی را کشف کرد که میلیون ها سال به حالت خفته به سر برده بود. آنها نمونه هایی از این سیمبیوت استخراج کردند. آزمایشاتی که با این نمونه ها بر روی سربازها صورت گرفت، با هدف ایجاد نسلی جدید از سربازان به انجام رسیده بودند. رکس استریکلند توانست از ویتنام جان سالم به در ببرد ولی بقیه گروهان نتوانستند.از آن زمان به بعد رکس در تلاش برای آزادی آنها بده ولی موفق نبوده است. در حال حاضر از ونوم برای این مهم درخواست کمک کرده است. ولی در جریان عملیات نجات ونوم متوجه شد که راهی برای نجات سربازان وجود ندارد و اینکه سالها پیش این سربازان توسط سیمبیوت های خود بلعیده شده اند.
تنها چیزی که باقی مانده است گروهای از سیمبیوت هاست. آنها که توسط ونوم آزاد شده اند، سیمبیوت باستانی را که توسط ونوم آزاد شده اند، سیمبیوت باستانی را که حالا زنده شده است، آزاد می کنند که یک اژدهای کلینتار عظیم الجثه است که مورد احترام سیمبیوت خود ادی نیز هست.
این مخلوق تمامی سیمبیوت های آزاد گننده اش را یکجا بلعید و از خیابان های نیویورک سربرآورد. این اژدها موجب خرابی و ترس بسیار در سطح شهر شد و همینطور باعث بروز اختلال بین ادی و سیمبیوتش شد…

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *