قدرتمندترین شخصیت های مارول

قدرتمندترین شخصیت های مارول – شخصیت های بزرگ تر و قدرتمندتری هستند که می توانستند خیلی زودتر وارد دنیای سینمایی مارل شوند. در اینجا ده شخصیت قدرتمند معرفی می شودن که طرفداران مارول بیش از شخصیت های دیگر انتظار حضورشان بر روی پرده نقره ای را می کشند.
مارول در آغاز فعالیت خود با نقطه ضعف بزرگی روبرو شد. آنها امتیاز استفاده از خیلی از شخصیت های کمیک را نداشتند. در جاهایی که مجوز استفاده از شخصیت ها را داشتند، کارهای خوب ارائه شدند.فیلم های آیرون من، کاپیتان آمریکا و ثور از این دست آثار هستند.
در سال 2020 همه چیز برای مارول باشکوه تر رقم خورد. اگرچه دنیای سینمایی مارول آیرون من و کاپیتان آمریکا را از دست داد، تعداد زیادی از شخصیت ها هستند که آمادگی ورود به این کوره داغ را دارند. این به آن معنی است ابرقهرمان های بزرگتر و قئرتمندتری هستند که می توانند وارد سینما شوند.

10 سیلور سرفر

سیلور سرفر (Silver Surfer) یکی از قدرتمندترین شخصیت های مارول است. با این وجود دنیای سینمایی نتوانست از آن استفاده کند، چون حقوق استفاده از آن در اختیار کمپانی فاکس بود. کمپانی فاکس حقوق بهره برداری از شخصیت های سیلورسرفر و چهار شگفت انگیز را مدت ها پیش از مارول خریداری کرده بود.
سیلور سرفر در داستان چهارشگفت انگیز: ظهور سیلور سرفر دیده شد ولی در دنیای سینمایی مارول هرگز شاهد حضور او نبودیم. با وجه به محبوبیت زیادی که سیلور سرفر در دنیای کمیک دارد، می توان انتظار داشت که خیلی زود شاهد حضور این شخصیت بر روی پرده نقره ای باشیم. البته این احتمال وجود دارد که سیلور سرفر به تنهایی وارد عرصه سینما نشود.

9 گالاکتوس

وقتی ثانوس برای اولین بار در دنیای سینمایی حاضر شد تهدیدی بزرگ برای زمین محسوب می شد و نبرد آن علیه انتقام جویان در سری فیلم های انتقام جویان تا حدی پیش رفت که باعث حذف دو شخصیت اصلی از جمع ابرقهرمانان شد. با این وجود ثانوس بزرگترین تهدید برای جهان محسوب نمی شود.
اگرچه فاکس تلاش کرد تا در فیلم چهار شگفت انگیز: ظهور سیلور سرفر از حضور گالاکتوس استفاده کند، ولی این اتفاق نیفتاد. دنیای سینمایی مارول اثبات کرده است که از برداشتن قدم های بزرگ ترسی ندارد و شاید وقت آن فرارسیده است که بلعنده دنیاها در سینما ظاهر شود.

8 پروفسور ایکس

حضور مردان ایکس در سینما به پیش از فعالیت های دنیای سینمایی مارول باز می گردد و دو نفر نقش پروفسور ایکس را به تأثیرگذارترین شکل ممکن بازی کرده اند. پاتریک استیوارت (Patrick Stewart) و جیمز مک ایوری (James McAvory) در دو حالت جوان و مسن پرفسور ایکس را به بهترین شکل ممکن به جهانیان معرفی کرده اند.
در حال حاضر و با به دست آوردن دوباره امتیاز ساخت فیلم های سینمایی و با ریبوت شدن مردان ایکس به احتمال قوی بازیگران هم تغییر خواهند کرد. اگر چنین اتفاقی بیفتد جای خالی یکی از قدرتمندترین جهش یافته های جهان در دنیای سینمایی مارول خالی خواهد بود.

7 سنتری

سنتری نامی نیست که افراد ناآشنا با کمیک ها او را بشناسند، ولی یکی از قدرتمندترین ابرقهرمانان کره زمین است. او یک انسان زمینی با نام رابرت رینولدز (Robert Reynolds) است که اولین بار در سال 2000 وارد عرصه کمیک شد. با این وجود در داستان خاستگاه این قهرمان به این موضوع اشاره می شود که او از سالها پیش حضور داشته است ولی خود را از حافظه مردمان زمین پاک شده است.
همین موضوع به تنهایی حکایتگر قدرت سنتری است. ولی او از این هم قدرتمندتر است. در هالک جنگ جهانی سنتری تنها ابرقهرمانی بود که برای متوقف کردن هالک در قدرتمندترین شکل خود فراخوانده شد. مشکل سنتری این است که ثبات ذهنی ندارد و به همان اندازه که قدرتمند است خطرناک نیز هست.

6 نوا

طرفداران دنیای سینمایی مارول در داستان های نگهبانان کهکشان با لشگریان نوا آشنا شده اند و سپس شاهد نابودی کامل آنها ابتدا به دست رونان (Ronan) و سپس به دست ثانوس بودند. مشهورترین فرد لشگریان نوا ریچارد رایدر (Richard Ryder) است که یکی از زمینی هایی است که به این گروه پیوسته است.
اگر دنیای سینمایی مارول بخواهد بر روی دنیای کیهانی مارول کار کند، شاید اضافه کردن رایدر به جمع شخصیت ها بهترین گزینه باشد که می تواند باعث حضور سم الکساندر (Sam Alexander) برای اولین بار در صحنه سینما شود.

 

5 هایپریون

هایپریون (Hyperion) شخصیتی بود که طراحی شد تا جای سوپرمن در مارول را بگیرد. او ابتدا در سال 1969 در داستان های کمیک دیده شد و در سال 1985 به عنوان یک شخصیت مکمل در اسکادران برتر قرار گرفت که نسخه مارولی لیگ عدالت بود.
هایپریون یکبار دیگر در سالهای اخیر و در قالب اسکادران برتر دیده شد. اسکادران برتر توسط مأمور کولسن (Agent Coulson)دور هم جمع شده بود تا در صورت لزوم در برابر انتقام جویان قرار بگیرند. این گروه نسخه دولتی تیم مدافع ایالات متحده محسوب می شد.

4 مگنیتو

شخصیت مگنیتو (Magneto) در کنار پروفسور ایکس بیشترین زمان فیلم های مردان ایکس کمپانی فاکس را به خود اختصاص داده بودند. این شخصیت را که یان مک کلن (Ian Mc Kellen) و مایکل فاسبندر (Michael Fassbender) نقشش را ایفا کردند، بسته به نوع نبردها هم خطرناک ترین شرور و هم محتمل ترین متحد مردان ایکس محسوب می شود.
مارول اکنون مانند مردان ایکس و پروفسور ایکس حق بهره برداری از ارباب مغناطیس را داراست. این درست است که مارول شخصیت های قدرتمند تر از مگنیتو دارد که بخواهد وارد دنیای سینمایی اش کند. ولی به جهت غیرقابل پیش بینی بودن و سطوح قدرت کسی به اندازه مگنیتو خطرناک نیست.

 

 

3 نیمور

نیمور شخصیتی بود که مارول حق استفاده از آن را از دست داد و هیچگاه نتوانست جایگای بر روی پرده نقره ای به دست بیاورد. اینکه مارول حق استفاده از این شخصیت را به دست آورده یا نه هنوز کاملاً مشخص نیست ولی اسنادی در دست است که حاکی از مسائل متفاوت هستند.
با این وجود نیمور یکی از قدرتمندترین شخصیت هایی است که جایش در دنیای سینمایی مارول خالی است. رهبر آتلانتیس بی شک در دنیای زیرآب بی رقیب است و یک ارتش زیرآبی در اختیار دارد. نیمور همان آکوامن است با اخلاق بد و غیرقابل پیش بینی.

2 هرکول

هرکول (Hercules) یکی از خدایان یونان باستان و قهرمان خدایان است. او کسی است که در سطوح قدرت همپای ثور است ولی صاعقه ندارد. او بسیار قدرتمند است و تقریباً فناناپذیر.
در سری داستان های Maestro که جدیداً منتشر ی شود و روایتگر داستان هالک است که به عنوان فرمانروای ستمگر و مرگبار بر کره زمین حکمرانی می کند، هرکول از یک انفجار هسته ای آخرالزمانی جان سالم به در می برد و بر انسان ها حکومت می کند تا از طرف هالک مورد سوء استفاده قرار می گیرد. او دارای ویژگی هایی است که می تواند او را در سطحی برتر وارد سینما کند.

1 دختر سنجابی

این یک جوک نیست. وقتی نوبیت بیشترین سطح قدرت در بین ابرقهرمان ها باشد، هیچکس به گرد پای دختر سنجابی (Squirrel Girl) نمی رسد.
او تمامی رقبای خود را شکست داده و به همین دلیل است که تا به امروز شکست ناپذیر باقی مانده است. دختر سنجابی تا چه حد قدرتمند است؟ او هم ثانوس را شکست داده و هم دکتر دووم را و به تنهایی این کار را انجام داده است. دختر سنجابی می تواند هر شخصیتی را شکست دهد، ولی جای او در دنیای سینمایی مارول هنوز خالی است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *