تحلیل تریلر آخر فیلم انتقام جویان: پایان بازی

در تریلر آخری که از فیلم انتقام جویان: پایان بازی پخش شد، نکاتی جالبی وجود داشت که علاقمندان به این فیلم استخراج کرده اند و در اختیار مخاطبان قرار داده اند. در این مقاله به مهمترین این نکات پرداخته می شود.

۱ انتقام جویان که مرده اند

بخش آغازین تریلر انتقام جویان: اند گیمز به شکلی رؤیاگونه شخصیت هایی را که از بین رفته اند، نمایش می دهد که وسپ، نیک فیوری، نگهبانان کهکشان، بلک پنتر و اسپایدرمن از مهمترین آنها هستند. این صحنه ها که به سرعت به نمایش درمیاید، به شکلی دراماتیک یادآور اتفاقی است که در پایان فیلم انتقام جویان: جنگ بینهایت به نمایش درآمد.

۲ مجسمه آزادی

در این تصویر مجسمه آزادی را می بینیم که کشتی های متعددی در کنار آن پهلو گرفته اند. این کشتی ها برای نشان دادن تأثیر جهانی و بحران پناه جویان نیست. بلکه نشان دهنده زمان زیادی است که بین حوادث جنگ بینهایت و اندگیم سپری شده است.

۳ لحظه مربوط به لحظه ورزشی

تی وی اسپات اونجرز اندگیم در صحنه مربوط به مسابقات سوپربول خاتمه یافت و به نظر می رسد که مارول نقطه ای مناسب برای شروع این تریلر انتخاب کرده باشد. به همین دلیل استادیوم بیسبال یکی از منطقی ترین انتخاب ها می تواند باشد.

۴ کاپیتان آمریکا در گروه حمایتی

اینطور به نظر می رسد که تمامی افراد MCU در تلاش برای درک ماهیت حادثه ای هستند که اتفاق افتاده است و به نظر می رسد که حداقل یکی از افراد گروهی حمایتی ایجاد کرده است. شکل این گردهمایی مشخص و آشناست و این را می توان از افرادی که نشسته اند و با وجود رنج و ترس صحبت می کنند، دریافت.

۵ بعضی از افراد موضوع را پذیرفته اند، ولی نه ما

بقیه دنیا طبیعت هولناک عمل تانوس را پذیرفته اند ولی استیو راجرز اینطور فکر نمی کند. انتقام جویان ضربه مهلکی دریافت کرده اند ولی در تلاش هستند از مراحل رنج، انکار، عصبانیت، چانه زنی، افسردگی و پذیرفتن عبور کنند.

۶ تونی استارک در حال کار با نبیولا

در این تریلر انتقام جویان نشان داده می شوند که سخت مشغول کارند. این صحنه یادآور اولین فیلم آیرون من است که در آن تونی استارک در حالی که در آن غار به دام افتاده بود سپر آیرون من را ساخت. اگر به پیشبند او توجه کپنید متوجه می شوید که همان پیشبند است.

۷ انتقام جویان خارج از مقر خود

چهار تن از انتقام جویان اصلی بیرون از مقر خود ایستاده اند و به آسمان نگاه می کنند. مشخص نیست که به چه نگاه می کنند. در اینجا به صورت اصلاح شده استیو راجرز توجه کنید که نشان می دهد از زمان نسبتاً زیادی از بشکن تانوس گذشته است.

۸ راکت راکون

در تریلر راکت راکون را در حال ورود به یک کلبه می بینیم که متنی برای آن وجود ندارد و تنها منظره ای از ساحل را در پس زمینه می بینیم. شاید راکون خانه ای در آن نقطه برای خود دست و پا کرده باشد ولی تی وی اسپات های موجود در این زمینه ضدونقیض هستند.

۹ موهای بلند بلک ویدو

اگر به موهای بلک ویدو توجه کنید متوجه می شوید که موهای او نسبت به جنگ بینهایت بلندتر شده است. البته این نکته شاید مهم به نظر نرسد چون او در هر فیلم مدل موی جدیدی دارد.

۱۰ بلک ویدئو در حال تمرین تیراندازی

در فیلم های گذشته هرگز بلک ویدو را در حال تمرین تیراندازی ندیده بودیم. اینکه در این تریلر او را در مقر انتقام جویان در حین تمرین می بینیم حاکی از شکننده بودن جایگاه او در این عنوان است.

 

۱۱ انتمن و وارماشین آماده حمله

این دو شخصیت قبلاً رودر روی هم ایستاده اند. در فیلم کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی در اپیسود فرودگاه انتمن و وارماشین در دو جناح مخالف بودند. اینبار با هم متحد هستند و حالت کلاه آنها نشان می دهد که آماده مبارزه هستند.

۱۲ تور استورم بریکر

یکی از جالب ترین صحنه ها مربوط می شود به ورود تور به بهشتی سرسبز که به نظر می رسد همان جایی است که تانوس قبل از اتمام جنگ بینهایت در آن ساکن می شود. آیا این بدان معنی است که خدای طوفان تانوس را ردیابی کرده است تا به کار او پایان دهد؟

۱۳ هاوک آی معروف به رونین

هاوک آی پس از مرگ همسر و فرزندانش به رونین تبدیل شد که باعث شد خیلی ها اینطور تصور کنند که کل خانواده کلینت در حادثه مخرب از بین رفتند. برای این تصویر هم متن محیطی زیادی در دسترس نیست ولی به نظر می رسد که نور سرخ تابیده شده حاکی از خطر باشد.

۱۴ کاپیتان آمریکا سپر خود را دوباره بدست دارد

استیوراجرز بعد از ماجراهای انتقام جویان: جنگ داخلی هویت خود به عنوان کاپیتان آمریکا را کنار گذاشت. ولی در این تصویر می بینیم که سپر خود را بدست دارد. این لحظه ای مهم است. چون به نظر می رسد استیو راجرز گام هایی را برای تبدیل شدن به سمبل امید برداشته است.

۱۵ ترکیب جدید تیم انتقام جویان

صحنه پایانی تریلر ترکیب متفاوتی از انتقام جویان را به تصویر می کشد. به نظر می رسد که اعضا این تیم کاپیتان آمریکا، تور، بلک ویدو، راکت، انتمن، وارماشین و بروس بنر باشند.

۱۶ لباس های قلمرو کوانتوم

در این تصویر تاری که جزئیات آن مشخص نیست به نظر می رسد که افراد لباس های متفاوتی به تن دارند. به عنوان مثال به نظر می رسد که تور شنل به تن ندارد و می شود اینطور تصور کرد که افراد تیم لباس هایی را پوشیده اند که مناسب قلمرو کوانتومی است.

دسته بندی: مقالات کمیک
امتیاز کاربران: