بازگشت والتر وایت به فیلم Breaking Bad

برایان کرنستون در مورد فیلم Breaking Bad مصاحبه ای انجام داده و گفته اگر وینس جیلین از او بخواهد به فیلم باز خواهد گشت. این هنرپیشه بیان کرد که از آغاز این پروژه مطلع است و بدون اشاره مستقیم به جزئیات اطلاعات موجود را تأیید کرد. برایان کرنستون اظهار کرد که از وقت گذرانی با عوامل فیلم و هنرپیشه ها لذت می برد. شایعاتی مبنی بر اینکه این فیلم سریال خواهد بود، در بین طرفداران پخش شده است و گفته می شود که آرون پاول در نقش جسی پینک من ظاهر خواهد شد.

وقتی در مورد آرون کرنستون در مورد فیلم Breaking Bad سؤال شد، کمی مکث کرد. از این نقطه به بعد او کلمات خود را با دقت بیشتری ادا کرد. بعد از سکوتی که کمی هم ناراحت کننده بود اینطور ادامه داد.
“بله به نظر می رسد که نسخه فیلمی Breking Bad در حال ساخت باشه. ولی راستش من هنوز فیلمنامه را نخوندم. پس نمی تونم بگم…اگر ونس جیلیگن ازم بخواد حتماً، چرا که نه. اون یه نابغه است.”

برایان کرنستون در ادامه اطلاعاتی را ارئه داد که قبلاً منتشر نشده بود. او گفت “از شنیده ها اینطور برداشت کردم که این فیلم به چند تا از شخصیت ها بطور دقیق می پردازه و دو خط داستانی متعلق به دو شخصیتی که مردم در ۵ سال گذشته از درموردشان خیلی سؤال کرده اند، در این فیلم قطع می شه و داستان به اونها نخواهد پرداخت.” او ساخت فیلم Breaking Bad را تأیید کرد ولی گفت که فیلمنامه را هنوز مطالعه نکرده است.

از گفته های برایان کرنستون چنین می توان نتیجه گیری کرد که تعدادی از هنرپیشه های اصلی سریال در این فیلم هنرنمایی خواهند کرد ولی در مورد حضور خودش در این فیلم اظهار بی اطلاعی کرد. او در ادامه نسبت به حضور در صحنه فیلمسازی و معاشرت با عوامل فعال در این مجموعه اظهار علاقمندی کرد. او در مورد چگونگی احتمال حضور والتر وایت در این فیلم اطلاعی ندارد ولی او امکان حضورش در فیلم در قالب چند فلش بک را مطرح کرد. این هنرپیشه بدون اینکه ونس جیلیگن  را دچار دردسر کند، اطلاعات خوبی در اختیار مخاطبان قرار داد.

خبر ساخت فیلم Breaking Bad هنوز بطور رسمی اعلام نشده است ولی از اشاراتی که وینس جیلیان داد، به نظر می رسد باید توقع ساخت این فیلم را بطور قطع داشت. شایعات قدرتمندی مبنی بر حظور آرون پاول در نقش جسی پینک من وجود دارد. ولی مشخص نیست که شخصیت دیگری که برایان کرنستون به آن اشاره کرد، چه کسی می تواند باشد. در حال حاضر تنها کاری که از دستمان بر می آید این است که بنشینیم و منتظر بمانیم. شایان ذکر است که حضور برایان کرنستون در نقش سمبولیک والتر وایت در بخش های آغازین فیلم بسیار محتمل است.

 

دسته بندی: سینما و تلویزیون
امتیاز کاربران: