ایستر اگ های انتقام جویان: پایان بازی (بخش ۱)

ایسترگ اگ های انتقام جویان: پایان بازی (از توانایی تله پاتی کاپیتان مارول تا رونمایی از افراد ایکس

کاری از: محمد علی صادقی

انتقام‌جویان: آخربازی پایانی در اصل پایان فوق‌العاده‌ی حماسه‌ی ۱۱ ساله‌ی دنیای سینمایی مارول بود و توانست نظرات مثبت اکثر منتقدان را دشت کند. به عنوان یک فیلم بلاک باستر به رکورد نادری دست یافت و موفق شد به پرفروش‌ترین فیلم سینمایی تبدیل شود، رکوردی که ۱۰ سال به فیلم آواتار تعلق داشت. جدا از تمام موفقیت‌ها و با سپری شدن ۵ ماه، همچنان بحث‌ها در مورد اندگیم در رسانه‌ها جریان دارد؛ درحالیکه که عوامل فیلم به بسیاری از سوالات نهفته شده در فیلم پاسخ دادند اما هنوز سوال‌ها و راز‌های عمیقی درون فیلم باقی مانده است و در این مقاله سعی داریم به بررسی تمامی ایستراگ‌های انتقام‌جویان: پایان بازی بپردازیم.
۱ کامئو اوا روسو
نقش لایلا بارتون، بر عهده اوا روسو، دختر کارگردان فیلم می‌باشد که هم در ابتدای فیلم و در صحنه‌های پایانی در فیلم حضور داشت.
دسته بندی: مقالات کمیک
امتیاز کاربران:

اشتراک گذاری

اطلاعات دانلود

  • رمز فایل: www.dorrnaame.com
  • منبع: درنامه

تبلیغات

پست ثابت


اهمیت فراگیری گرامر زبان انگلیسی اغلب از طرف زبان آموزان نادیده گرفته می شود. حال آنکه بی توجهی به زمینه های گرامری در سالهای اولیه آموزش نتایج منفی در درستی کلام زبان آموزان به جای می گذارد که بعضاً جبران پذیر نیست و زبان آموز بدون آنکه خود بداند جملات نادرستی را که در ذهنش ملکه شده ادا می کند. در این بین انتزاعی بودن گرامر زبان انگلیسی و دشواری و فرار بودن آن، گرامر زبان انگلیسی را به یکی از بخش های زبان بدل کرده است که اکثر افراد از آن طفره می روند.
از طرف دیگر عدم فراگیری دقیق قوانین گرامری منجر به ضعف زبان آموزان در مهارت های چهارگانه شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتن می شود. گروه آموزشی دُرنامه با توجه به نیاز زبان آموزان ایرانی به یک منبع جامع گرامری اقدام به گردآوری مطالب مربوط به گرامری کرده و آن را در قالب پروژه های نرم افزاری قابل اجرا بر روی گوشی های همراه نیز ارائه داده است.


برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دیدگاه کاربران