اولین نگاه به کمیک Teen Titans از سری کمیک های DC In

پس از اینکه یک سانحه رانندگی منجر به فوت مادرخوانده ریون راث ۱ ساله می شود و حافظه ریون از بین می رود، او به نئورلئان برمی گردد تا با خانواده مادرخوانده خود زندگی کند و آخرین سال دبیرستان را به پایان برساند.
آغاز زندگی جدید کار ساده ای نیست. ریون نحوه پخت پاستا و حل مسائل ریاضی را به یاد می آورد ولی ترانه مورد علاقه خود و حتی اینکه قبل از تصادف که بوده به یاد نمی آورد. وقتی اتفاقات غیرممکن برای او رخ می دهد، او به این فکر می افتد که شاید بهتر باشد گذشته خود را به یاد نیاورد.
ولی با صمیمی تر شدن رابطه اش با خواهرخوانده اش مکس و دوستانش و همینطور تامی تورس که او را به همان صورت پذیرفته است ریون تصمیم می گیرد که با آنچه در اعماقش مدفون شده و تاریکی ای که در درونش رشد می کند روبرو شود.
کمیک های DC Ink خط سیر جدیدی برای دی سی محسوب می شوند. این سری داستان ها شاخص ترین قهرمانان دس سی را به نسلهای جدیدی از خوانندگان معرفی خواهند کرد. این داستان ها را موفق ترین نویسندگان فعال در گروه سنی نوجوانان ارائه می کنند. داستان های این سری داستان های تکی خواهند بود که دنباله رو هیچ یک از سری ها نخواهند بود و خوانندگان جدید می توانند به راحتی در جریان آنها قرار گیرند.این سری در ماه آوریل سال ۲۰۱۸ با معرفی Mera:Tidebreaker به قلم دانیل پیج و تصویرسازی استیفن بایرن شروع به کار خواهند کرد.

دسته بندی: کمیک های فارسی
امتیاز کاربران: