انتقام جویان: پایان بازی یک کمئو فوق العاده از نگهبانان کهکشان را به تصویر کشیده که حتماً ندیده اید.

پس از انتظاری بس طولانی بالاخره فیلم آخر انتقام جویان با شکستن یک دو جین رکورد توانست پاسخی درخور به این همه انتظار مشتاقان دهد. این فیلم نه تنها توانست در سال کسادی باکس آفیس باری دیگر به فروش فیلم ها رونق بخشد، بلکه شخصیت های دوست داشتنی را که در جریان بشکن تانوس از بین رفته بودند باری دیگر بازگرداند. بعضی از این بازگشت ها قابل انتظار بود، ولی برخی از آنها کاملاً غیر مترقبه بودند که امیدواریم پی به آنها برده باشید. از جمله این موارد می توان به کمئو نگهبانان کهکشان اشاره کرد که بعید می دانیم متوجه آن شده باشید.

هشدار اسپویل: در این بخش اطلاعات مربوط به صحنه هایی از فیلم انتقام جویان: پایان بازی وجود دارد.

در پایان فیلم شخصیت هایی که محو شده بودند، یکی یکی از طریق پورتال دکتر استرنج باز می گردند. این دروازه ها توسط دکتر استرنج و دیگر جادوگران باز شده اند و رفته رفته بزرگ می شوند و گروه های بزرگتری از سری فیلم های مارول در آنها پدیدار می شوند. اهالی واکاندا در آن رژه می روند، جادوگران دیگر، آزگاردی ها و حتی رویجرها. در این میان شخصیتی آفتابی می شود که اصلاً احتمال حضورش در این بین نمی رود: هوارد اردک.

تشخیص او سخت است، ولی هوارد اردک در بین رویجرهای دیگر است که به سمت تانوس رژه می روند. وقتی خواستید فیلم را برای بار دوم ببینید، از زمانی که وسپ برای اولین بار در صحنه ظاهر می شود، خوب دقت کنید. وقتی وسپ پیدایش شد، یک موجود بیگانه آبی در سمت راست او دیده می شود. در قسمت جلو و پایین او هوارد قرار دارد که آماده است نقش خود در نجات دنیا را ایفا کند.

باید به لزوم وجود کراگلین هم اشاره کنیم، ولی تا به حال کسی موقف به کشف او نشده است! در بخش عوامل و بازیگران شن گان به نمایش درآمد که هم نقش موشن کپچر راکت را بازی کرده بود و هم کراگلین.

حضور هوارد اردک اگرچه ممکن است از نظر تماشاگران غیرمنتظره باشد ولی برادران روسو مدت ها بود که در فکر نقشی برای او بودند. در ابتدا قرار بود نقشی کوچک در انتقام جویان: جنگ بینهایت داشته باشد.

آنتونی روسو سال گذشته اعلام کرد: هوارد اردک در یکی از پیش نویس های فیلمنامه حضور داشته است ولی بدلیل عدم هماهنگی آن با بقیه سکانس ها حذف شد.

شما چطور؟ این کمئو را توانستید ببینید؟ کمئو مورد علاقه شما در این فیلم کدام بود؟

دسته بندی: مقالات کمیک
امتیاز کاربران: