اسنایدرکات چیست؟

دوستان عزیز می دونیم که این روزها اسنایدر کات بسیار سر و صدا کرده و خیلی اخبار در موردش می شنویم. اصلا اسنایدر کات چیه ؟ این سؤالیه که ممکنه تو ذهن خیلی از شما شکل گرفته باشه. تو این مقاله می خواهیم بدونیم اسنایدرکات چیه و چرا خیلی ها می خوان ببیننش.

خوب قبل از جاس ویدون (کارگردان انتقام جویان ۱ ) زک اسنایدر کارگردان فیلم بود و تقریبا تمام صحنه ها رو فیلم برداریکرده بود و بخاطر خودکشی دخترش از این فیلم انصراف داد و موجب شکست بزرگی برای وارنر و جدایی افلک از نقشبتمن شد .

حالا قرار شده او فیلم رو کامل کنه و انتشار بده و به گفته برخی از منتقدین سینما که فیلم رو دیدن  عالی و شگفت انگیزاست .

حالا ما در این مقاله میگیم دوست داریم چه چیز هایی تغییر کنه. البته خود فیلم اسنایدر کات زمانش دو برابر فیلم جاسویدون است و قطعا ما را شگفت زده خواهد کرد.

۱ شروع فیلم

خوب فیلم با سوپرمن شروع میشه و حس خوبی به آدم نمیده مخصوصا وقتی که هیچی از اون مکالمه نمی فهمیم . قطعاشروعی زیباتر و بهتر هنگامی میشد که فیلم با شخصیتی مثل دارک ساید شروع میشد و مخاطبان رو به دیدن فیلم تشویقمی کرد  و هیجان فیلم رو بالا میبرد یا حتی زن شگفت انگیز چون اون یکی از الهام بخش های دنیای دیسی است. اما در هرصورت آغاز با سوپرمن کار اشتباهی بود .

۲ چهره استفن ولف

جدا یکی از بزرگ ترین مشکلات فیلم استفن ولف بود که اصلا ترسناک نبود . تغییرات زیادی در استفن ولف بوجود اومده که خیلی با کمیک فرق داره مثلا تغییرات زیادی در مدل صورت و لباس اون . ولی ما یک استفن ولف دیگه هم دیدیم ، در فیلم بتمن علیه سوپرمن لکس لوتر استفن ولف رو از مرگ سوپرمن با خبر می کنه اونجا در حد یک ثانیه یک استفن ولف دیدیم. اون هم زیاد خوب نبود ولی قطعا خیلی بهتر از این یکی بود . ای کاش استفن ولف فیلم بتمن علیه سوپرمن رو جایگزین کنند .

۳ اشاره به گذشته استفن ولف و مکعب ها

اصلا اشاره خوبی به گذشته استفن ولف و مکعب های مادر نشده بود و ما نفهمیدیم که اونا از کجا اومدن و اصلا سرآغازاستفن ولف چیه. اشاره ای به جنگی بین استفن ولف و انسان ها و آمازانی ها و آتلانتیسی ها بود ولی چرا انقدر خدایانیونان باستان که به کمک مدافعان اومدن ضعیف بودن و به سختی استفن ولف رو شکست دادن . خدایان باستان یونانی ازقوی ترین ها هستن. دوست داریم این نقاط خالی پر بشه . ولی مکعب ها ، اونها قدرتشون چی بود ؟ از کجا اومده بودن ؟استفن ولف اونا رو از کجا آورده بود ؟ چرا اول میخواد زمین رو نابود کنه ؟ اینا سوال هایی هستند که برای هر بیننده ایپیش میاد کمپانی باید در نظر بگیره که  طرفداران همه ی  کمیک های دیسی رو نخواندن .

دسته بندی: مقالات کمیک
امتیاز کاربران: